Taşınabilir ev interneti önerisi

Trixansa

Hectopat
Merhabalar taşınabilir internet almak istiyorum, Vodafone redbox 100 TL'ye nasıldır?
Daha iyisi varsa önerebilir misiniz? Bu internet nasıldır yarın alacağım.

Ne için kullanacaksın mesela benim gibi altyapın yoksa ve bilgisayarda vakit geçireceksen alma fakat normal günlük işler diyorsan superbox ve ya redbox alabilirsin.
Bende Superbox kullanıyorum.

Turkcell Superbox öneirim bu durumlarda biraz yüksek paket fiyatları ama mobil kullandığı için istediğin yere götürebiliyorsun tabii Turkcell'in çektiği yerlere

Bütçeniz nedir ? Ve ne için, nerede kullanacaksınız ?

Ne için kullanacaksın mesela benim gibi altyapın yoksa ve bilgisayarda vakit geçireceksen alma fakat normal günlük işler diyorsan superbox ve ya redbox alabilirsin.
Bende Superbox kullanıyorum.

Maksimum bütçem 120 TL. İnterneti iş yerinde derse girmek için götüreceğim evdede en fazla yapacağım şey televizyondan film izlemek derslere girmek onun dışında taşınabilir olması lazım gittiğim yerlerde falan derse girebilmek için.

Kablosuz yani mobil olarak hizmet veren firmaların genelde paketleri çok pahalı oluyor maalesef başka alternatifin yok gibi görünüyor Rize ilinde veya Karadeniz bölgesi deyim oralarda çanak internet diye bir sistem var uydudan internet alıyorlar çanak anten gibi sistemle ama bu sizin oralarda mevcut mudur bilemem her yerde ve her firma bu internet hizmetini vermiyor diye biliyorum bir araştır senin oralarda böyle bir hizmet mevcut mu varsa o hizmet hem çok ucuz oluyor hem de çanak ile ADSL hizmetin gitmediği yerlerde internet oluyor

Geri
Yukarı