Taşınabilir Hard Disk görülmeme sorunu

Benim anlamadığım nokta usb kablo sorunu vs olsa ışık yanmaz ve pc harddiski algılamaz. Sağ altta aygıt takıldı diyor ancak Bilgisayarım'a tıklayınca Yerel Disck C, D olan yerde görünmüyor demek istediğim bu. Yani ben harddiskin içine girmek için görünmesi gereken Harici Yerel Disk E sürücüsü görünmüyor orada.

Teşekkür ederim ancak Harici Diski SATA'ya nasıl bağlayabilirim. Bir kaç video gibi gördüm de parçalıyorlar HDD yi sonra Sata ya monte ediyorlar falan. Böyle mi olacak ? Ve Laptobu söküp Satalardan bir hard diski söküp bunu oraya takmam gerek sanırım? Baya zor ve tehlikeli gibi duruyor.

Böyle mi olacak ?
Evet.
Ve Laptobu söküp Satalardan bir hard diski söküp bunu oraya takmam gerek sanırım?
Evet. Ancak laptopda yapman sıkıntı olabilir çünkü işletim sistemsiz zaten açamayacaksın. Çift sata girişi de olmayacağından elinde caddy bulunmuyorsa o iş zor. Masaüstünde sata bağlantısı çok onda daha kolay olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı