Taşınabilir harddiskden dosya kopyalanmıyor

karamars

Hectopat
Video olarak göstermem daha kolay olacak problemi. Yardımınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1683849949624.png

Kullanıcı hesabı denetimin kapalı mı emin ol geçenlerde bu yüzden problem yaşayan birisini görmüştüm

Önce harici HDD'ın sağlık durumunu kontrol edin sonra klasörleri tek tek kopyalamayı deneyin. Sürükle bırak yapmayın hatta Total commander falan deneyin. Sadece bir klasör ya da dosya bu soruna sebep oluyor olabilir. O sorunu tespit edene kadar devam edin. Bu şekilde ilerleyemiyorsanız harici HDD'da check disk başlatın diskte ya da verilerde bozulma varsa veri kaybı yaşayabileceğinizi unutmayın. CMD'ı yönetici olarak açın chkdsk d: /r komutuyla taramanızı başlatın ve bitene kadar bekleyin. USB'yi kasanın arka tarafına var ise hızlı olan porta takın. Veri olmadan tahmini verebileceğim bilgiler bu şekilde.

Merhabalar aynı sorunu yaşayan olursa diye yazıyorum. Sistemi formatladım ve işlemi tekrar ettim. Sürekli taşınabilir harddiskin bağlantısı kopuyordu, bağlantı koptukça uyarı penceresi geliyor bağlantı geri gelince de uyarı penceresine yeniden dene diyerek işleme devam ettim. HD Tune ile tarattığımda bir problem bulamadı muhtemelen usb portundan kaynaklanan bir problemdi. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı