Taşınabilir HDD ile GTA 5 oynanabilir mi?

Burner1900

Hectopat
Yer
Denizli/Bekilli
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Laptopta 256 GB M.2 SSD var ve başka slot yok. Depolamayı arttirmak için 320GB taşınabilir HDD alıp içine GTA 5 indirsem oynayabilir miyim? Üniversitedeyim hem başka işlerim için de kullanırım HDD'yi.

Laptopta 256 GB M.2 SSD var ve başka slot yok. Depolamayı arttirmak için 320GB taşınabilir HDD alıp içine GTA 5 indirsem oynayabilir miyim? Üniversitedeyim hem başka işlerim için de kullanırım HDD'yi.

Teknik olarak mümkün, ama okuma yazmalarda sıkıntı çıkar ise, kaplamalarda yüklenmeme gibi sorunlar oluşabilir.

Sanmıyorum. Oyun açarsanız ama çok sorun yaşatır.

Ben oyunlarımı SATA to USB kablosu kullanarak bir nevi taşınabilir HDD şeklinde oynuyorum. Kullandığınız taşınabilir hard disk USB 2.0 ise oyunlar biraz geç açılır, kaplamalar gecikmeli yüklenir fakat oynanışa aman aman etki etmiyor. USB 3.0 ise yazma/okuma hızı daha hızlı olacağından bir SSD hızı vermese de yeterli bir seviyede performans sunuyor. Yaklaşık 50 kadar oyunu bu şekilde USB 2.0 ile oynuyorum. Kısaca oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı