Taşınabilir HDD uzun indirme işlemi gerçekleştirirken sıcaklıktan yanar mı?

Diskinizde bozuk olması nedeniyle kullanıma kapatılmış sektörler ve kararsız sektörler var, ancak bildiğim kadarıyla bunlar diskin çalışmasını engelleyecek kadar ciddi sorunlar değil, diski yine de kullanabilirsiniz oyun gibi şeyler için.

Ancak sizlere tavsiyem kaybetmeniz halinde sorun yaratabilecek kişisel verileri burada depolamayın veya burada depolasanız bile aynısının yedeğini başka güvenli bir yerde tutun.

Sizce iade etmeye gerek var mı?

Satın aldığınız yere iade etmenizi tavsiye ederim çünkü disk tam sağlıklı değil gibi gözüküyor.

Anlıyorum peki bu iadenin bir süresi var mı iade hakkının yani.
Neden bu kadar sorguladığımın konusuna gelecek olursak ta iade isleriyle uğraşmak istemiyorum. Zaten ailem güvenmiyordu bir de iade edeceğim dersem başım ağrır.

Son düzenleme:
Anlıyorum peki bu iadenin bir süresi var mı iade hakkının yani.
Neden bu kadar sorguladığımın konusuna gelecek olursak ta iade isleriyle uğraşmak istemiyorum. Zaten ailem güvenmiyordu bir de iade edeceğim dersem başım ağrır.

Nereden (mağaza adı), nasıl (internetten veya fiziksel mağazadan) ve tam olarak hangi tarihte satın aldığınız aldığınız hakkında bilgi verirseniz iade koşullarını araştırabilirim.

Geri
Yukarı