Çözüldü Taşınabilir internet almak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Merhaba arkadaşlar, internetsizim bunun yüzünden film ve dizilerimi izleyemiyor gündemden uzak kalıyorum.
Sınırsız yüksek kapasiteli iyi bir internet için hangi firmayı tercih etmeliyim bana detaylı bilgi sunabilir misiniz?

Emin olun dandik bir taşınabilir internete vereceğiniz 2 aylık para ile evinize CAT 6 kablo çekersiniz çok çok rahat. Türk Telekom magnet ve Vodafone Redbox dışında bir alternatif yok. Ayrıca evinize neden kablo çektirmiyorsunuz? Santral çok mu uzak.
Eğer adamlar eve kablo çekmek için gelirse annem izin vermiyor annem eve internet almama izin vermiyor gelenin kafasına terlik vuruyor.
Biliyorsunuz eski nesil kadınlar

Eğer adamlar eve kablo çekmek için gelirse annem izin vermiyor annem eve internet almama izin vermiyor gelenin kafasına terlik vuruyor.
Biliyorsunuz eski nesil kadınlar.

Hocam kotalı internete bile 400TL vermek istiyorsanız siz bilirsiniz, bence ailenizle bir konuşun. Ayrıca bina yenidemi kablo yok? Bazı firmalar kabloyu kendisi çekiyor.

Kanka Turkcell Superbox'ı prize takıyorsun çalışıyor, kablo falan uğraşmıyorsun ben kullanıyordum anneannemlere giderken götürüyordum, prize takip interneti kullanıyordum, bilgisayar gibi, altyapı falan hiçbir şeye gerek yok ama biraz pahalı en son 400 lira idi.

Hocam bu durumu anlatacak dayınız teyzeniz ne bileyim sizden büyük kuzenleriniz hiç mi yok bunlar gayet normal şeyler.

Geri
Yukarı