Taşınabilir internet önerisi

HD4450

Kilopat
Arkadaşım taşınıyor ve gittiği yerde internet altyapısının olmadığını söylüyorlar. Eğer yoksa Vodafone Redbox tarzı bir şey almayı düşünüyor. Rust, Valorant tarzı oyunlar oynadığı için ping durumu önemli, ortalama 20/70 ms arası alması lazım. Bu kriterlerde önerebileceğiniz internet var mı?
Bir de sormak istediğim bir şey var. Bu internet mobil ağ gibi faturalı bir şey mi aylık olarak yenilemek gerekiyor mu? Yoksa bitince yenisini mi alıyoruz?

İşte sonu hüsranla biten o konu...

Hocam aralarında en iyi performansı veren Superbox ama ping konusunda sıkıntı yaşar arkadaşınız hepsinde.ve faturalı 400gb alırsanız 300mbps kadar çıkabiliyor ama

Hocam ping konusunda mobil internet olduğu için büyük ihtimalle hangi operatör olursa olsun sıkıntı yaşar.

Hocam ping konusunda mobil internet olduğu için büyük ihtimalle hangi operatör olursa olsun sıkıntı yaşar.

Evet hocam ama dediğim gibi sınırsız olmayan Superbox tarifeleri 300Mbps kadar çıkabiliyor ping nasıl olur bilmiyorum.

Bizde altyapı yok sınırsız TT magnet bağlattık ama nasıl oluyorsa saat gece 1 sıralarında geliyor sabah 12 de geri gidiyor gün içinde olmuyor TT destek hattını aradık 72 saat verdiler daha gelecekler TT'den uzak dursun.

Bizde altyapı yok sınırsız TT magnet bağlattık ama nasıl oluyorsa saat gece 1 sıralarında geliyor sabah 12 de geri gidiyor gün içinde olmuyor TT destek hattını aradık 72 saat verdiler daha gelecekler TT'den uzak dursun.
Hocam hala aynı sorunu yaşıyor mu? Benim de altyapısız internete ihtiyacım var bakıyorum aşırı pahalı ve düşük hızlılar.

Geri
Yukarı