Taşınabilir şarj cihazı markası tavsiyesi

Ltf19

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Radyoloji Teknikeri
Merhaba arkadaşlar. Ben taşınabilir şarj cihazı almayı düşünüyorum ama marka olarak kafam karışık Sony mi almalıyım yoksa Xiaomi mu alsam? Evet sony zaten çok iyi bir marka ama Xiaomi da iyi diye duydum. 10000'lik almayı düşünüyorum arada yaklaşık 40 TL var. Sizlere bi danışmak istedim. Bu arada sony z5 kullanıyorum. Ve eğer direk tavsiyede bulunursanız şekil olarak ince olmasını istiyorum. Teşekkürler.

Asus ZenPower öneririm. Eskiden kullanıyordum küçük ve senin istediğin gibi 10000 mah.

Lg G4 için Samsung kullanıyorum. Ben memnunum. Fakat kendi kablosunu değil de G4'ün orjinal kablosu ile şarj ediyorum. Fakat bende ki 8400 olanı. Ama ikisi arasından Xiaomi olanı tercih ederdim.

Tam konu açıyordum bu 1000 mh espirisi nedir acaba arkadaslar bataryam 2300 mh fakat soyle diyorlar 10000 likler aslında 6800 mh felan denk geliyormus oneriniz nedir acaba

Tam konu açıyordum bu 1000 mh espirisi nedir acaba arkadaslar bataryam 2300 mh fakat soyle diyorlar 10000 likler aslında 6800 mh felan denk geliyormus oneriniz nedir acaba
Dostum powerbank alırken Asus, Xiaomi, Samsung gibi markaları tercih etmelisin. Diğer markalarda dediğin gibi birşey olabilir ama benim dediğim markalarda böyle bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı