Taşınabilir SSD önerisi

IceSh0ck

Decapat
Daha fazla  
2500TL'ye kadar taşınabilir SSD bakıyorum, tercihen +256 GB lazım, oyunlarımı harici SSD'den açmak istiyorum. Yazma okuma hızı ortalama bir şeyler olursa güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD'yi ve kutuyu ayrı ayrı almanızı öneririm. Bir kutuda bir çok SSD yi taşınabilir hale getirirsiniz. Hem de daha uygun olur.

SSD'yi ve kutuyu ayrı ayrı almanızı öneririm. Bir kutuda bir çok SSD yi taşınabilir hale getirirsiniz. Hem de daha uygun olur.
Bilgisayarımda sadece tek slot SSD varmış ( HP victus 16 7P645EA), dediğinizi anlamadım hocam maalesef, biraz daha açma şansınız var mı?

Şunun gibi boş SSD kutusu alın. İstediğiniz SSD yi içine koyun ve USB den bağlayarak kullanın. Vidasız tasarım olduğu için kapağı açıp içine SSD yi koyun yeterli. İstediğiniz kadar farklı SSD yi ileri de tek kutu ile kullanmış olursunuz. Hatta 2,5 inç olan harddiskleri bile takar kullanırsınız. Hem de çok ucuz.

1709810311043.png

Şunun gibi boş SSD kutusu alın. İstediğiniz SSD yi içine koyun ve USB den bağlayarak kullanın. Vidasız tasarım olduğu için kapağı açıp içine SSD yi koyun yeterli. İstediğiniz kadar farklı SSD yi ileri de tek kutu ile kullanmış olursunuz. Hatta 2,5 inç olan harddiskleri bile takar kullanırsınız. Hem de çok ucuz.

Eki Görüntüle 2134800
Buna takacağım SSDlerin bilgisayardaki SSDm ile MHzleri uyması lazım mı yoksa farklı olabilir mi? Bir de bunun içine koyduklarım pcye takınca ayrı ayrı olarak mı gözüküyor?

Pc deki disklerle bağlantısı yok. Uyum gibi konular olmaz. Pc ye flash bellek bağlandığınızda nasıl görüyorsa bu da öyle görür. Zaten taşınabilir belleklerde bu şekilde. Hic bir farkı yok.

PC'deki disklerle bağlantısı yok. Uyum gibi konular olmaz. PC'ye flash bellek bağlandığınızda nasıl görüyorsa bu da öyle görür. Zaten taşınabilir belleklerde bu şekilde. Hiçbir farkı yok.

Teşekkürler, gayet kullanışlıymış cihaz, en kısa zamanda edineceğim bir tane.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı