Taşınabilir SSD'ye Windows kurulur mu?

Lokman Öner88

Femtopat
Daha fazla  
Selamın aleyküm. Sorum şu, taşınabilir SSD aldım. HDD'im çok yavaş olduğu için buna Windows yüklemek istiyorum. Sizce kullanabilir miyim sıkıntısız bir şekilde?

Selamın aleyküm. Sorum şu, taşınabilir SSD aldım. HDD'im çok yavaş olduğu için buna Windows yüklemek istiyorum. Sizce kullanabilir miyim sıkıntısız bir şekilde?
USB portundan bağlanan harici disklere Windows kurmak sıkıntılara yol açıyor. Taşınabilir SSD'nin ara birimi SATA ise direkt olarak bilgisayarın SATA portuna bağlayın derim.

Ve aleykümselam, kullanabilirsin sorun olacağını düşünmüyorum. Evet Windows kurulur.

USB portundan bağlanan harici disklere Windows kurmak sıkıntılara yol açıyor. Taşınabilir SSD'nin ara birimi SATA ise direkt olarak bilgisayarın SATA portuna bağlayın derim.
Maalesef sata değil diskiminden nasıl performans alacağım peki hızlandırmam gerek bu ssd ile

HDD nizden daha hızlı olacağına ben inanıyorum muhtemelen USB 3.0 desteklidir, o da zaten SATA3'e denk bir hız.

HDD nizden daha hızlı olacağına ben inanıyorum muhtemelen USB 3.0 desteklidir, o da zaten SATA3'e denk bir hız.
aynen öyle usb 3.0 destekli ve aldığım hız 480/400 felan klonlama yapabilirmiyim. Eğer yapabilirsem az önce bios da gözükmedi taktiğim usb li ssd nasıl yapacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…