Taşınabilir toplama masaüstü bilgisayar

bedirhan balaban

Hectopat
Yer
Ankara/Çankaya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar öncelikle belkide hepimizin bir zamanlar düşünüp de tam anlamıyla gerçekleştiremediği bir bilgisayardan bahsetmek istiyorum.
  • Taşınabilir, bu sayede tatile çıktığımızda yanımızda götürebileceğiz.
  • Herşey dahil, gerçek anlamda monitör ses klavye fare vb.
  • Masanızın üstünü meşgul etmeyecek hesaplı bir oyun bilgisayarı.
  • İstenildiğinde tüm parçalarını değiştirebileceğiniz bir yapboz.
  • Bir dizüstü bilgisayardan daha iyi bir soğutmaya sahip(bu biraz göreceli) bir bilgisayar.
Şimdilik yalnızca internette bulduğum bir fotoğrafı atacağım. Daha sonra internetten gerekli parçalarımı buldukça onları sizinle paylaşacağım.

11902305_403453336510119_7197061656423399500_n.jpg

Kendi bilgisayarımın bu bilgisayardan daha büyük olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Projede ilerleme kaydettikçe sizinle paylaşmaya çalışacağım.

Şimdilik bu kadar.

Resimdeki bilgisayarın detaylı proje açıklaması(tamda benim istediğim bilgisayarın bir örneği).

C&C4TT 2011 Uprising Edition – Portable High-end Gaming - 2011 Case Mod Competition

Örnek bir video

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Örnek bir video 2

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alienware gibi bazı firmalar bu işle uzun zamandır ilgileniyor aslında ve çok güzel işlerde çıkartmaya başladılar.İlerde ekran kartlarının boyutunun daha da küçülmesiyle ve bazı soğutma sistemlerine gerek kalmamasıyla küçük ama çok daha güçlü pcler elde edebiliriz . umarım o günleri görürüz :D http://www.dell.com/us/p/alienware-x51-r2/pd

Aslında popüler olması gereken bir teknoloji ancak satış stratejisi bakımından firmalar yapmak istemiyor olabilirler. Tek ihtiyacı mobil bilgisayar olanlar için laptop gereksiz yere hafif küçük ve ince parayı bu kadar küçük boyutta bilgisayar yapsınlar diye harcamak yerine aynı paraya daha güçlü sadece taşınabilir bir desktopa vermek bana gayet mantıklı geliyor dizinün üstüne koymayıver karşim.

Geri
Yukarı