Masaüstü Bilgisayar Sistemi Toplama

Burak Dönmez

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi Günler arkadaşlar , aranıza yeni katıldım. Beş sene önce ilk kişisel bilgisayarımı aldım. Babam bilgisayarcıdır ve kendi notebook'u vardı bende onu kullanıyordum , daha sonra kendime bir notebook aldım ve onunla şu ana kadar idare ettim. Üç sene notebook'u kullandıktan sonra oyuncu olmaya karar verdim ve Plastation 3 aldım. Notebook internette dolaşmak içindi ve o bakımdan hiçbir sıkıntısı yoktu ve plastationda da oyunları oynuyordum. Şimdi bu iki cihazımıda sattım. Ve yeni bir sistemde bunları birleştirmeyi düşündüm. İnternette sistem tavsiyeleri arar iken Technopat a rastladım , videolarını izledim ve üye oldum. Sosyalden kurallara baktım ve hemen sistem tavsiyelerine göz attım. Sizin tavsiyelerinze göre bir sistem çıkarttım. En geç bir ay içinde sistemin tamamını sipariş vermiş olacağım. Sistem uyumlumudur bilmiyorum ama uyumlu gözüküyor. Piyasada ki tüm oyunları ulta ayarlarda 1920x1080 p de oynamak istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Overlock yapacağım. Bütçem bu şekilde. Bu sistem beni uzun yıllar götürücek ve belki üç buçuk veya dört sene sonra ekran kartını değiştirebilirim. Yazım yanlışlarım olmuş ise kusura bakmayın , yardımlarınız için teşşekkürler.

Düşündüğüm sistem :

Adsız.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı