Taşınırken ekran kartı çıkarmalı mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çıkart kutusunda götür.

Ekran kartı modeline göre farklılık gösterir ama yine de çıkart. Risk almaya değmez.

Eminim öyledir.
Sistemini internetten almadın sanırım. Ben internetten 3 kez sistem aldım, hepsinde demonte geldi. Bilmiyorsan konuşma.

1609660310909.png

Sistemini internetten almadın sanırım. Ben internetten 3 kez sistem aldım, hepsinde demonte geldi. Bilmiyorsan konuşma.

Eki Görüntüle 813960
Bileşenleri internetten aldım kendim topladım. Alakasız videolar gönderdiğine belli ki neden bahsettiğimi anlamadın. Ben ASUS, MSI, LENOVO vb. markaların ekran kartlı hazır masaüstü sistemlerinden bahsediyorum.

Bileşenleri internetten aldım kendim topladım. Alakasız videolar gönderdiğine belli ki neden bahsettiğimi anlamadın. Ben ASUS, MSI, Lenovo vb. markaların ekran kartlı hazır masaüstü sistemlerinden bahsediyorum.

Bütün hazır sistemler ekran kartı demonte olarak gönderilir. Kargo sırasında statik elektriklenme ve kart ağırlığından oluşabilecek hasarı önlemek için.

Ekran kartlı hazır sistemler var. O sistemlerin bazıları taşınırken dünyayı turluyorlar ve ekran kartları çıkarılmadığına göre çıkarmaya gerek yok.
O sistemlerde ekran kartı köpükler yardımı ile sabitleniyor. Yurtiçi gönderilerde de genelde demonte olarak yollanıyor. Bu da bir bilgi olsun.

O sistemlerde ekran kartı köpükler yardımı ile sabitleniyor. Yurtiçi gönderilerde de genelde demonte olarak yollanıyor. Bu da bir bilgi olsun.
Bundan bir ay kadar önce bir tanıdığımın aldığı LENOVO masaüstü bilgisayar ekran kartı takılı şekilde gelmişti. Çok sayıda masaüstü sisteminde o sekilde gönderildiğini biliyorum. Ama sen doğrusunu biliyorsundur tabii. Zeki çocuksun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı