Taslak olarak kaydettiğim konu kayboldu!

Makaleler
9
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
Geçtiğimiz birkaç gün önce "Kullanıcı İncelemeleri" bölümünde, günlerce uğraştığım ve taslak olarak kaydettiğim konum 3 gün önce aniden kayboldu! Onca emeğim ve gayretim boşa gitti. Moderatör veya yetkili arkadaşlar ilgilenirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapalı olarak vs. bir konu gözükmüyor. Bu konuda bir şey yapabileceğimizi de düşünmüyorum. Geçmiş üzerinden taslak konunun linkine ulaşmaya çalışın, o şekilde erişebilirsiniz muhtemelen.

Kapalı olarak vs. bir konu gözükmüyor. Bu konuda bir şey yapabileceğimizi de düşünmüyorum. Geçmiş üzerinden taslak konunun linkine ulaşmaya çalışın, o şekilde erişebilirsiniz muhtemelen.
Konu aç bölümüne tıklayıp, diğer donanımlar bölümüne basınca çıkıyordu konum. Artık çıkmıyor.

Tarayıcınız çerezleri temizlemiş olabilir. Çerez ayarlarınızı kontrol edin. Belli aralıklarla temizleniyor olabilir.

Tarayıcınız çerezleri temizlemiş olabilir. Çerez ayarlarınızı kontrol edin. Belli aralıklarla temizleniyor olabilir.
Peki o zaman aynı gün taslak olarak kaydettiğim mesajım neden hala duruyor?
Sinir bozucu bir durum. Ara sıra bana da oluyor. Bu eklentilere güvenmek yerine artık masaüstünde boş bir metin belgesi açıp oraya yapıştırıyorum böyle bir durumda.
"Oturum daima açık kalsın" tiki işaretli olduğu halde siteden kendi kendine çıkış yapılmış. Konumu yayınlamak için girdiğimde yerinde yeller esiyordu.

Geçmiş üzerinden taslak konunun linkine ulaşmaya çalışın
Ulaşmayı denedim ama ulaşılamıyor maalesef.
Bunu ben de yaşadım. Can sıkıcı bir durum, katılıyorum. Şimdi not aldım, bir ara kontrol edeceğiz.
Şimdiden teşekkür ederim. Umarım en kısa sürede kontrol edilir.
Bu arada yanlışlıkla diğer donanımlar demişim. "Kullanıcı incelemeleri" bölümünde taslak olarak kayıtlıydı konu.
@MF @Asım Demir
@MF
Bu konuyu, 5 Mayıs 2019 tarihinde,
Açmak için çok uğraştığım,
Ufak tefek eksiklikleri kalan,
Ertesi gün son rötuşlarını yapmak üzere taslak olarak kaydettiğim konumun,
Ertesi gün bıraktığım yerde bulamadığım için açmıştım.
Bugün, ne durumda olduğuna baktığımda, hala daha bir ilerleme olmadığını gördüm.

Bu konuyu açmamın üzerinden 2 ay geçmiş.
Not aldım demiştiniz ama 2 ay geçmesine rağmen bir ilerleme yok.
Bu arada eğer konu kurtarılabilirse, özel mesaj üzerinden konuyu iletirseniz sevinirim.

Bu olayın yaşanmasının üzerinden 2 ay geçtiği için unutulduğunu düşünerek bu mesajı yazıyorum.
Yanlış anlamanızı istemem :)

Son düzenleme:
Sinir bozucu bir durum. Ara sıra bana da oluyor. Bu eklentilere güvenmek yerine artık masaüstünde boş bir metin belgesi açıp oraya yapıştırıyorum böyle bir durumda.
Çok doğru.
Ama, bu sefer de konuda bulunan resim içeriği sıkıntı oluyor. Word'de.

Taslaklar 24 saat tutulduktan sonra siliniyormuş. Bunu 1 haftaya çıkardık. Artık taslaklar 1 hafta tutulacak, sonra silinecek.
Demek ki sorun benden kaynaklı değilmiş :D
Asım Bey'in mesajından sonra kendimi suçluymuşum gibi hissetmiştim :)
-----------------------------------

Bunu ben de yaşadım. Can sıkıcı bir durum, katılıyorum. Şimdi not aldım, bir ara kontrol edeceğiz.
Taslak olarak silinen konuları geri getirme gibi bir özellik olsaydı keşke :)
Bir şeyi sıfırdan bir daha yazmak çok zahmetli oldu.

Konumun ne olduğunu merak edenler:
Silindiği için sıfırdan yazmak zorunda kaldığım, ancak aylar sonra (4 aydan uzun bir sürede) açabildiğim konuma şuradan ulaşabilir;

@Murat5038 sanırım bu konumu siz de görmüştünüz. O yüzden sizi de etiketleyeyim. :) Son aşamadan haberdar olmanız için.
@24099 sizi de etiketliyorum. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı