Tatil İçin Oyun Önerisi

Assassin's Creed Liberation, NFS Rivals, The Amazing Spiderman-2, Call of Duty Ghosts, Thief, Battlefield 4
Benim (Liberation hariç onu çok oldu bitireli.) stajdan kalan vakitte oynayacağım oyunlar bunlar. Daha birde bunların fiyatları da cep yakıyor ama bakalım stajdan 3-5 bir şey gelirse alırız hepsini. :D

Assassin's Creed Liberation, NFS Rivals, The Amazing Spiderman-2, Call of Duty Ghosts, Thief, Battlefield 4
Benim (Liberation hariç onu çok oldu bitireli.) stajdan kalan vakitte oynayacağım oyunlar bunlar. Daha birde bunların fiyatları da cep yakıyor ama bakalım stajdan 3-5 bir şey gelirse alırız hepsini. :D
The Amazing Spiderman-2'yi hiç beğenmedim açıkçası. CoD:Ghosts , Thief , Battlefield 4 olabilir :) Teşekkürler :)

Arkadaşlar daha değişik oyun önerecek var mı ? Şu ana kadar önerilen oyunlardan seçtiklerim az bir kaç tane daha önerebilecek arkadaşlar varsa yazsınlar lütfen :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı