Tatilde izlenebilecek dizi önerisi

Mert_002

Centipat
Daha fazla  
Selam, malum sınavlar bitti, tatil geliyor, son haftada ders işlenmeyecek haberi geldi. Ben de yeni bir diziye başlamak istiyorum. En son "Outer Banks" ve "Elite" dizilerini izlemiştim, o tür diziler önerebilir misiniz? Netflix'te de olursa güzel olur. Bir de ek olarak Riverdale diye bir dizi buldum, güzel mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, malum sınavlar bitti, tatil geliyor, son haftada ders işlenmeyecek haberi geldi. Ben de yeni bir diziye başlamak istiyorum. En son "Outer Banks" ve "Elite" dizilerini izlemiştim, o tür diziler önerebilir misiniz? Netflix'te de olursa güzel olur. Bir de ek olarak Riverdale diye bir dizi buldum, güzel mi?
Hocam size legend of the seeker adlı diziyi önermek istiyorum. bir bakın derim.

İzleyerek önerebileceğim bir kaç tane klasik dizi var. Peaky Blinders, Rick and Morty, Breaking Bad.

Riverdale izlediğiniz dizilere çok benziyor. Şans verilebilir. Onun dışında izlediğiniz dizilere göre Euphoria, The Society, Sex Education önerebilirim.

Chilling Adventures of Sabrina İzleyebilirisn Beğeneceğini Düşünüyorum​

Yeni konular

Geri
Yukarı