Tau Man Ji D nereden izlenir?

Wade3

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi Sosyaller. Tau Man Ji D isimli filmi izlemek istiyorum ama herhangi bir yan sitede yok. Netflix'te ve Play Filmlerde var ama onlarda da Türkiye için kullanılamıyor. VPN ile gireceğim ama Türkçe alt yazı veya dublaj olmazsa kabak gibi kalacağım ortada. Eğer bu filmin mevcut olduğu bildiğiniz bir yer var ise söyleyebilir misiniz?

Hocam filmin adını yazınca Initial D çıkıyor. Eğer dediğiniz ile aynı ise anime versiyonu mevcut. Filmin kendisinin ise sadece İngilizce halini bulabildim.

Hocam filmin adını yazınca Initial D çıkıyor. Eğer dediğiniz ile aynı ise anime versiyonu mevcut. Filmin kendisinin ise sadece İngilizce halini bulabildim.

Hocam animesini izledim bitirdim. Şu an filmine sardım neyse artık İngilizce olsun. Linki atabilirseniz veya hangi sitede olduğunu söyleyebilirseniz sevinirim, teşekkürler.

Hocam animesini izledim bitirdim. Şu an filmine sardım neyse artık İngilizce olsun. Linki atabilirseniz veya hangi sitede olduğunu söyleyebilirseniz sevinirim, teşekkürler.

Hocam bir torrent sitesinde 1080p buldum onu indiriyorum. Türkçe altyazıyı da başka bir siteden indirdim. Yine de sağolun. İnternette birçok yerde araştırdım bazı forumlarda 10-15 senelik konular vardı linkleri patlamıştı.

Filmi ve Türkçe altyazıyı buraya kendi drive hesabıma aktarıp linki bırakıyorum. Ben bulması olsun indirmesi olsun Türkçe altyazısı olsun bulmak için çok uğraştım, burada da paylaşayım.torrent indirirken birçok kez durdu ben de izlemedim henüz. Rastgele birkaç yerine baktım sağlam duruyordu, altyazıda da biraz kayma var ama idare eder.

Initial D(2005) Movie 1080p

Son düzenleme:
Hocam bir Torrent sitesinde 1080p buldum onu indiriyorum. Türkçe alt yazıyı da başka bir siteden indirdim. Yine de sağ olun. İnternette birçok yerde araştırdım bazı forumlarda 10-15 senelik konular vardı linkleri patlamıştı.

Filmi ve Türkçe alt yazıyı buraya kendi Drive hesabıma aktarıp linki bırakıyorum. Ben bulması olsun indirmesi olsun Türkçe alt yazısı olsun bulmak için çok uğraştım, burada da paylaşayım. Torrent indirirken birçok kez durdu ben de izlemedim henüz. Rastgele birkaç yerine baktım sağlam duruyordu, altyazıda da biraz kayma var ama idare eder.

Initial D(2005) Movie 1080p

Ne desem az vallahi teşekkürler. 3 sene önce ben de takmıştım bulamamıştım. Şaka gibi alt yazı dosyasını buldum filmi bulamadım o derece sinir bozucu tekrar aklıma düştü belki sağda solda paylaşmışlardır dedim sen bulup paylaşmışsın sağ ol.

Ne desem az vallahi teşekkürler. 3 sene önce ben de takmıştım bulamamıştım. Şaka gibi alt yazı dosyasını buldum filmi bulamadım o derece sinir bozucu tekrar aklıma düştü belki sağda solda paylaşmışlardır dedim sen bulup paylaşmışsın sağ ol.

Siz de sağ olun hocam. Biraz zahmetli oldu bulmak. Ben de izleyecek olan biri olursa zahmete girmesin diye Drive'a yükleyip paylaştım. İyi seyirler.

Geri
Yukarı