Tavşanım halsiz

whoisEfkan

Femtopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar sabah gayet iyiydi sevdim vs. ama akşam bir bakayım dedim karni falan normal şişliginden inikti ve hali yoktu yani yurumuyordu sevdimmi hemen yatiyordu yemek verdim yemedi balkonda yasiyor acaba üşüdü mü? Bir şey olur diye korkuyorum. (Hava 20-25 derece falan.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Geceleri soğuk oluyorsa üşütmüş olabilir. İnternetten bakacağınız çözüm önerilerine kulak asmayın çünkü belirtiler farklı olabiliyor. Papağanımdan biliyorum ben de. Benim önerim anormal bir şey varsa derhal veterinere gitmeniz. Üşütme diye önemsizleştirmek çok yanlış çünkü hassas olabiliyorlar ve böylece ölümle bile sonuçlanabiliyor.

Geceleri soğuk oluyorsa üşütmüş olabilir. İnternetten bakacağınız çözüm önerilerine kulak asmayın çünkü belirtiler farklı olabiliyor. Papağanımdan biliyorum ben de. Benim önerim anormal bir şey varsa derhal veterinere gitmeniz. Üşütme diye önemsizleştirmek çok yanlış çünkü hassas olabiliyorlar ve böylece ölümle bile sonuçlanabiliyor.
Şuanda iceri aldim ve marul verdim azcik yedi içim rahatladi durum yarinda ayni olursa veterine goturecegim
Şuanlık anormal bir sey yok dudaklari kuruydu buyuk ihtimalle rahatsizlankis ve midesi bostu o yuzden endiselendim

Şuanda içeri aldim ve marul verdim, azıcik yedi içim rahatladi. Durum yarinda ayni olursa veterine goturecegim.
Kesinlikle en doğru karar bu olur. Küçük bir ekleme yapacağım. Havalar artık yavaş yavaş soğuyor ve balkonda yaşaması artık pek uygun değil. Bazen cam açık kalınca bile üşütebiliyorlar.

Kesinlikle en doğru karar bu olur. Küçük bir ekleme yapacağım. Havalar artık yavaş yavaş soğuyor ve balkonda yaşaması artık pek uygun değil. Bazen cam açık kalınca bile üşütebiliyorlar.

Zaten yakinda iceri alacaktik ama havalar erken sogumaya basladi. Ben de üşütmüştür diye direkt aldim.

Geçmiş olsun hocam. Bir teknoloji forumuna bile bu konuyu açmış olmanız, tavşanınızı çok sevdiğinizi gösteriyor. Umarım sağlığına kavuşur. Veterinere bi' muayene ettirin derim.

Sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı