TCL 10 Plus vs Xiaomi Redmi Note9

siriius

Hectopat
Makaleler
1
Bir arkadaş bana danıştı. Hangisini almalıyım diye. Fotoğraf çekmekle pek alakası yok. Arada oyun oynar. Sosyal medyada falan takılır. Bana bu telefonlardan hangisi daha iyi diye sordu. Özellikleri karşılaştırdığımda TCLl daha iyi gibi duruyor. Sizce hangisini almalı? Veya başka öneriniz var mı? Lütfen bütçesini biraz arttırıp şunu alsın falan yazmayın.

İkisi arasından TCL 10 Plus öneririm. Her ne kadar bütçeye arttırmaya karşı olsanızda bütçeyi biraz daha arttırıp Realme 7 alınabilir.

Bir arkadaş bana danıştı. Hangisini almalıyım diye. Fotoğraf çekmekle pek alakası yok. Arada oyun oynar. Sosyal medyada falan takılır. Bana bu telefonlardan hangisi daha iyi diye sordu. Özellikleri karşılaştırdığımda tcll daha iyi gibi duruyor. Sizce hangisini almalı? Veya başka öneriniz var mı? Lütfen bütçesini biraz arttırıp şunu alsın falan yazmayın.

Aman hocam Snapdragon işlemci ile kurtarıyor Xiaomi.
Realme serisi yazılımla kurtarıyor da yok Note 9 alırsa arkadaş bilsinki o telefon abartılı derece ısınır.
İkisi arasından tcl 10 Plus'ı öneririm (Note 9'u tcl 10 Plus olmasa da önermezdim)

Geri
Yukarı