TCL 10L Ark oynatır mı?

Ben oyunu Samsung A30 ile oynuyordum telefon değiştireceğimde, TCL 10L Daha iyi performans verir değil mi?

Kendi kullanıcı deneyimim var, gözümle gördüm, elimle hissettim ve beynimle işledim. Daha iyi kanıt olduğunu sanmıyorum.

Sorunuza gelirsek, çok akıcı olmaz ama çok az oynatır diye düşünüyorum. TCL 10L güzel bir cihaz. Realme 7 veya 6i'ye bulaşmayın.
Ülkemizde sadece Realme 7'de bulunan MediaTek Helio G95 işlemcisini kullanmamışsın ve sen beni yok say yapmadın mı?
Biri 11nm, diğeri 12nm. Kanıta gerek var mı?
Bu benim için geçerli bir sebep değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açıklama yapmaktan bıktım, anlamamaktan bıkmadınız. Xiaomi Poco X3'ün içinde barındırmış olduğu işlemci Snapdragon 732G 8 nm bir işlemci. Realme 7'de bulunan MediaTek Helio G95 ise 12 nm bir işlemci, arada sıcaklık farkı yok denecek kadar az.

Anlıyorum. Sizin için geçerli değil ama dünyadaki tüm insanlar için geçerli bir sebep. Nm dediğimiz şey, işlemcinin verimini belirler. Ne kadar fazlaysa o işlemci o kadar fazla güç çeker, o kadar fazla ısınır. Saçma sapan bir kanaldan da kanıt göstermeye çalışmayın. Kendi malınızın kötü olduğunu kabul edin. O kadar da zor bir şey değil.

Anlıyorum. Sizin için geçerli değil ama dünyadaki tüm insanlar için geçerli bir sebep. Nm dediğimiz şey, işlemcinin verimini belirler. Ne kadar fazlaysa o işlemci o kadar fazla güç çeker, o kadar fazla ısınır. Saçma sapan bir kanaldan da kanıt göstermeye çalışmayın. Kendi malınızın kötü olduğunu kabul edin. O kadar da zor bir şey değil.
Ülkemizde sadece Realme 7'de bulunan MediaTek Helio G95 işlemcisini kullanmamışsın ve sen beni yok say yapmadın mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açıklama yapmaktan bıktım, anlamamaktan bıkmadınız. Xiaomi Poco X3'ün içinde barındırmış olduğu işlemci Snapdragon 732G 8 nm bir işlemci. Realme 7'de bulunan MediaTek Helio G95 ise 12 nm bir işlemci, arada sıcaklık farkı yok denecek kadar az.
Sıcaklık testleri var önünde, sen de bana yolla diyorum.
Kendim Xiaomi kullanıyorum.

Sıcaklık testleri var önünde, sen de bana yolla diyorum.
Kendim Xiaomi kullanıyorum.
Demek Note 8 Pro kullanıyorsunuz. Ayrıca tebrik ederim, telefon dışından ısı ölçümü yapan bir videoya inanıyorsunuz. 🤣 Isıyı görmek için program yok gibi bir bahane sunarsanız size bir sürü program sunabilirim.

Demek Note 8 Pro kullanıyorsunuz. Ayrıca tebrik ederim, telefon dışından ısı ölçümü yapan bir videoya inanıyorsunuz. 🤣 Isıyı görmek için program yok gibi bir bahane sunarsanız size bir sürü program sunabilirim.
Hayır Xiaomi Note 8 Pro kullanmıyorum, ben telefonumun ısındığını söylemedim, nm değeri düşük olursa her zaman daha düşük sıcaklık olacak diye bir durum yok. Xiaomi Poco X3 ile Realme 7 arasında sadece 4 dakikalık bir batarya farkı var.
Telefon alırken her zaman kağıt üzerindeki değerleri bakılmamalıdır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı