TCL 65P615 USB'den film izlerken kasıyor

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sorunum biraz saçma çözümünü bir türlü bulamadım. İzlemek istediğim bir filmi platformlarda bulamayınca mecbur internetten indirip flash belleğe atıyorum ve o şekilde izliyorum. Fakat sorun şu ki Türkçe alt yazı filme gömülü ise sorunsuz izleye biliyorum. Ama alt yazıyı sonradan indirip flash belleğe atıp TV'den alt yazıyı seçtiğimde ise her diyalog da film ara ara takılmalar yapıyor. Film ve alt yazı ismini aynı yapıyorum başka türlü alt yazıyı görmüyor zaten. Kısaca gömülü gelen altyazıda sorun yok ama sonradan eklenen altyazıda film kasıyor. Bir çözümünüz var mı acaba? Bütün video oynatma programlarını denemişimdir hepsinden aynı sonucu aldım VLC de dahil. Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Sorunun altyazı ekleyip izlemek olduğundan emin misiniz? Altyazısı sonradan eklenen film de benzer uzantı ve kalitede mi? Ayrıca mx player da yazılım çözücü ile de izlemeyi denediniz mi?
Merhaba hocam evet eminim. Filmde altyazı gömülü ise bir sorun yok ama sonradan ekleyince kasmalar başlıyor. MX player de yazılım çözücü denemedim hiç. Altyazıda uzantı ve kalite kısmını anlayamadım. Ben filmin altyazısını altyazı sitesinden indiriyorum sadece ismini değiştirip flash belleğe atıyorum.

Merhaba hocam evet eminim. Filmde altyazı gömülü ise bir sorun yok ama sonradan ekleyince kasmalar başlıyor. MX player de yazılım çözücü denemedim hiç. Altyazıda uzantı ve kalite kısmını anlayamadım. Ben filmin altyazısını altyazı sitesinden indiriyorum sadece ismini değiştirip flash belleğe atıyorum.
Denediğiniz gömülü altyazılı ve altyazısız filmler aynı kalitede mi diye merak etmiştim. Bir ihtimal mkv ve 1080p filansa kasar belki. Aynı kalitede iseler mx ile dediğim şeyden başkası aklıma gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı