TCL 65P635 vs Vestel 65QA9700

ZHesc

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi bu iki televizyondan birini yarın gidip almayı düşünüyorum. Bu iki televizyondan arasından hangisini ya da bu fiyat bandında başka bir televizyonu önerebilir misiniz? Genel olarak film, maç izlemek ve PS5 oynamak için kullanacağım televizyonu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kıyaslama TCL markasına hakarettir. 65P635 tabii ki. Bütçen nedir hocam belki daha iyi öneri sunarız.

TCL iyide p serisi giriş. C serisi orta üst olması lazım. PS5 için 120 hzli modellere bak. Bir ara Samsung 60BU8000 çok övdüler öğrenci indirimi vs ile 15 k geliyordu çok iyi cihazdı ama şimdi var mı bilmiyorum.

Yani bütçe olarak 15-20k arasında kalmayı düşünüyorum, 15K'ya daha yakın olursa tabii ki daha iyi olur ama arada 5K'ya değecek bir özellik farkı varsa da paraya kıyabilirim.

@cenkkk

Yorumlar kafamı karıştırdığı için bugün değil biraz daha araştırıp yarın almayı düşünüyorum. 120Hz illa olması gerekiyor mu? Hikayeli oyunlar ve FIFA dışında oturup fps oynayacağımı PS5'te hiç düşünmüyorum. 120Hz'yi çıkartırsak bu fiyat aralığında önerdiğiniz televizyon hangisi olur?

Yorumlar kafamı karıştırdığı için bugün değil biraz daha araştırıp yarın almayı düşünüyorum. 120Hz illa olması gerekiyor mu? Hikayeli oyunlar ve FIFA dışında oturup FPS oynayacağımı PS5'te hiç düşünmüyorum. 120Hz'yi çıkartırsak bu fiyat aralığında önerdiğiniz televizyon hangisi olur?

Net bütçe 20k civarı değil mi?

Ben bunu öneririm ama TCL de kötü değil.

Samsung sitesinde bir ara indirimle 15k ya satıyordu.

Ama TV ve beyaz eşyanın detaylı bilgileri soru cevaplarını buraya sorman daha iyi en iyi bilgi bu sitede: İnceleriz Forum

Son düzenleme:
Hikayeli oyunlar vs. için BU8000 serisi çok iyidir, 65AU7000 modelini canlı inceledim mağazada gerçekten çok iyi bir görüntüsü var, BU8000 bundan daha iyi olduğuna göre tercih edilebilir.

AU7000 ve 8000 serisi sorunlu bulaşmayın. Özellikle 7000.

BU8000 her boyutu değil sadece 60BU8000 olanı tercih edin. Paneli diğeri boyutlarından daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı