TCL Android televizyonda kanallarının direkt olarak açılması nasıl sağlanır?

Zafer oğuz

Hectopat
Yer
Kolombiya, Bogotá
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Excalibur G900;

Nvidia RTX 3060

Intel(R) UHD Graphics

İntel İ7 11800H

Crucial 16 Gb 3200 Mhz ram

Toshiba 1TB Desktop Hard Disk

Crucial P2 500GB NVMe PCI-e M2 SSD

Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160MHz

NLCC61 (Excalibur G900 Anakart) (Şu ana kadar hala ısınma problemi yaşamadım)
Meslek
Teknik Makine Ressamı
Arkadaşlar merhaba, bugün bana bir abim aynen şöyle dedi "Oğlum bizim TV Android ama ben direkt kanalların otomatikman açılmasını istiyorum." dedi. Şu an çalıştığım için pek spesifik anlatamayabilirim ama hani TV açılırken Android ekranı geliyor ya oranın açılması yerine direkt kanallara otomatik geçiş yapmak istiyormuş. Yani Android ekranını atlayarak direkt TV kanallarının açılması gibi bir ayar var mı?

Televizyon TCL detaylarını bilmiyorum lakin hdpc aklıma geldi benim direkt ama bilemediğim için sizlere danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, bugün bana bir abim aynen şöyle dedi "Oğlum bizim TV Android ama ben direkt kanalların otomatikman açılmasını istiyorum." dedi. Şu an çalıştığım için pek spesifik anlatamayabilirim ama hani TV açılırken Android ekranı geliyor ya oranın açılması yerine direkt kanallara otomatik geçiş yapmak istiyormuş. Yani Android ekranını atlayarak direkt TV kanallarının açılması gibi bir ayar var mı?

Televizyon TCL detaylarını bilmiyorum lakin hdpc aklıma geldi benim direkt ama bilemediğim için sizlere danışmak istedim.

Düzeltme @SUSAMLI ÇUBUK 'un dediği gibi ayarlarda Android yüklenmesini bypass etmek ve hızlı açmak için bir seçenek varmış. Şu videoda göstermiş, aşağıdaki ilk mesajımı dikkate almayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cihazın yazılımı Android hocam cihaz açılacağına göre önce eninde sonunda o ekran gelecek. Dediğiniz şey ancak TV'ye başka bir yazılım kurulabiliyorsa olur ki hiç tavsiye etmem kurcalamanızı yeni bir yazılım kurmak için.

Son düzenleme:
Tam ismini bilmiyorum ama ayarlarda son kullanılan input seçeneği ile başlat diye bir seçenek var. Uydu (digiturk kutusu vs.) vs. kullanıyorsa o ayarı bulabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı