TCMB faizi bugün %13'e düşürdü

Mansion

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Lojistik

Yorumlarınızı merak ediyorum.

Kişisel görüşüm objektif olarak bu indirilen politika faizi hiçbir avantajı olmayan sadece ülkede fazla dindar olan vatandaşlarımızı kandırarak tekrar aynı iktidarın iktidarda kalması için bir oyundur. Tabii ki ekonomist değilim bu konuda ben çok bilgisizim ekonomi derin konudur o yüzden bilmediğimiz yerlerden yorum yapmazsak sevinirim.

Dinlemenizi tavsiye ettiğim video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Asgari ücreti 5500 lira yapan hükûmet doları düşürür mü ki artık? Asla! Ocak ayına kadar 20 lirayı geçecektir. Ocak'tan sonra aynı enflasyon oranında asgari ücrete zam yapılacak ve at gözlüklüler yine sevinecekler. Oysa alım gücünde değişiklik olmayacağı gibi işten çıkarımlar başlayacak. Kurdan dolayı market fiyatları yükselince bu at gözlüklüler sorunun kaynağını yine hükûmetten değil, marketlerden bilecekler ve onları vatan hainliğiyle suçlayacaklar. Ocak ayından sonraki maaş zamlarından sonra dolar tabii ki artmaya devam edecek. Bu ülkenin cehaleti beni öldürüyor. Nefret ettim ülkemden de insanından da...

Asgari ücreti 5500 lira yapan hükûmet doları düşürür mü ki artık? Asla! Ocak ayına kadar 20 lirayı geçecektir. Ocak'tan sonra aynı enflasyon oranında asgari ücrete zam yapılacak ve at gözlüklüler yine sevinecekler. Oysa alım gücünde değişiklik olmayacağı gibi işten çıkarımlar başlayacak. Kurdan dolayı market fiyatları yükselince bu at gözlüklüler sorunun kaynağını yine hükûmetten değil, marketlerden bilecekler ve onları vatan hainliğiyle suçlayacaklar. Ocak ayından sonraki maaş zamlarından sonra dolar tabii ki artmaya devam edecek. Bu ülkenin cehaleti beni öldürüyor. Nefret ettim ülkemden de insanından da...

Maalesef haklısınız. Lütfen objektif olun ama :)

Merak etmeyin ilerinin cumhurbaşkanları bizleriz. Her canlının sonu vardır.

Maalesef haklısınız. Lütfen objektif olun ama :)

Merak etmeyin ilerinin cumhurbaşkanları bizleriz. Her canlının sonu vardır.
Gelecekte elbet bir şeyler düzelecek, bazı şeyler bozulacak. Gelecekten belki umutluyum ama gelecekte biz yaşlanacağız, unutmayın ki şu an gençliğimizi mahvediyorlar ve biz her zaman genç kalmayacağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı