TD-W8961ND Modem Kablosuz Ağ Şifre Değiştirme

• Konuyu başlatan CYP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 18B

CYP

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, TTNET kullanıcısı olarak ben kablosuz ağ şifremi değiştirmek istiyorum. Ama, yapamıyorum. Denemediğim şey kalmadı. İnternetten baktım, kaynakları araştırdım ama, hiçbiri işe yaramadı. Şifrem zaten uyduruk, bunu nasıl değiştirebilirim? Evimde 2 tane modem ve bir de yükseltici var. İkisini de mi değiştirmeliyim? Yoksa, biri değişince diğeri de değişiyor mu?

Modemim: TP-Link TD-W8961ND

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Chrome'u aç.
  2. Adres çubuğuna 192.168.2.1 yaz. Modem arabirimine giriş için şifre penceresi gelmeli. Gelmezse 192.168.1.1 veya 192.168.0.1 dene. Bu üçünden biri %100 olacaktır.
  3. Kullanıcı adı admin, şifre de genelde ttnet olur.
  4. Arabirime girdikten sonra Kablosuz > Güvenlik altından şifreyi değiştirebilirsin.
  5. Modeme tekrar kablosuz bağlanabilmek için şifreyi unut deyip tekrar yeni şifreyi girerek bağlanman gerekebilir.

1. Chrome'u aç.
  2. Adres çubuğuna 192.168.2.1 yaz. Modem arabirimine giriş için şifre penceresi gelmeli. Gelmezse 192.168.1.1 veya 192.168.0.1 dene. Bu üçünden biri %100 olacaktır.
  3. Kullanıcı adı admin, şifre de genelde ttnet olur.
  4. Arabirime girdikten sonra Kablosuz > Güvenlik altından şifreyi değiştirebilirsin.
  5. Modeme tekrar kablosuz bağlanabilmek için şifreyi unut deyip tekrar yeni şifreyi girerek bağlanman gerekebilir.

Teşekkür ederim, ama şifre ve kullanıcı adını kabul etmedi.:(

Bunları dene:

admin
admin

admin
password

ttnet
admin

admin
root

root
admin

admin
1234

Olmadı, modemi sıfırlayabilirsin ama bundan önce TTNET abonelik bilgilerinin olduğu kağıdı eline al çünkü modemi yeniden kurman gerekecek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı