TD-W9970 internet kopması

MazlumCan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Türk Telekom TP-Link TD W9970 modemi ilk 1 saat iyi çalışıyor sonra kopmalar havada uçuyor. Mbps sorunum da var da o altyapıdan büyük ihtimalle.
Bilgisayarı açınca internet gitmiyor nedense? Reset tuşu ile kanka oldum resmen! Müşteri hizmetleri ile de! DSL ve ınternet ışıkları sönüyor. Hat yalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Allah Allah Zyxsel'de problem yok?
Türk Telekomla TD-W9970 uyumsuz galiba.
Bende de Zyxel modem uyumlu değildi. Yani Millenicom da. Büyük ihtimalle de sorununuz budur. Çünkü ben farklı modem göndermeyin uyumlu değil dediğim halde farklı modem gönderdiler. Bende gidip Mağazadan TP link aldım sorunum çözüldü

Bende de Zyxel modem uyumlu değildi. Yani Millenicom da. Büyük ihtimalle de sorununuz budur. Çünkü ben farklı modem göndermeyin uyumlu değil dediğim halde farklı modem gönderdiler. Bende gidip Mağazadan TP link aldım sorunum çözüldü
Kopa kopa idare ederim ben anakartım ölmez inşallah bilgisayar açık kala kala
Birşey söyleyeceğim... Babam gitti bu korona'lı günde TT bayisine TürkTelekom Tp Link vc220 g-3u modemini verdiler artık kopma yok ama, internet hattımda acayip dalgalanma var. Boşu boşuna günahını aldık td w9970'in...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı