TD-W9970V3 Kullanıcı Ayarları Sorunu

emocan08

Hectopat
Daha fazla  
Modem arayüzüne girip kullanıcı şifre gidiyorum, fakat sırasında kaydet dedikten sonra kullanıcı adını kaydediyor ,fakat şifre eski halinde kalıyor. Kısacası şifre kabul etmiyor gibi default oluyor kullanıcı adını kaydederken şifreyi kaydetmiyor.

Modemin arka yüzünde fabrika ayarlarına sıfırlamanız için iğne deliği var. Oradan sıfırlayıp tekrar deneyin. Wifi şifreniz modemin altında veya arkasında yazar.

Modem arayüzüne girerken sorulan şifreyi mi değiştirmek istiyorsunuz anlayamadım. Durum bu ise, solda Sistem Araçları sekmesinin altında Yönetim Kontrolü bölümünden deneme amaçlı değiştirdim şimdi.

Sorun şu türknet kullanıcısı oluyorum yeni verilen kullanıcı ve şifreyi giriyorum modem arayüzden fakat kaydet dedikten sonra sanki şifreyi girmemiş gibi eski haline dönüyor ayarları

Hızlı kurulum bölümünde TTNET dışında bir servis sağlayıcı ile kullanmak için tıklayınız bölümünde kullanıcı adı ve şifrenizi doğru yazdığınıza emin olun.
Ö[email protected]

Sorun şu türknet kullanıcısı oluyorum yeni verilen kullanıcı ve şifreyi giriyorum modem arayüzden fakat kaydet dedikten sonra sanki şifreyi girmemiş gibi eski haline dönüyor ayarları
Süperonline kullanıyoruz, daha önce TT'a geçmeyi düşünüyorduk. Orada olan yetkili başka firmanın size internetle birlikte sattığı modem sadece o firmanın kullanıcı adı ve şifresini kabul edebiliyor dedi. Ancak bu her modemde geçerli değil. Sizin sorun buna benziyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı