Team Fortress 2 oynanır mı?

Oyun steamin F2P efsane oyunlarındandır yaklaşık 400 saat oynamışlığım var ve grafikler kesinlikle yeterli, kötü diyenler ow grafiklerinede kötü demiş olur. Yılına göre gayet hoş deyim yerindeyse eğlenceli grafiklere sahip tıpki oynanışı gibi. Oyunu oynanmaz diyenler mağazadan f2p oyunlar sekmesinden görüp bu ne biçim grafik diyip indirmeden eleştirenlerdir.

Oyun steamin F2P efsane oyunlarındandır yaklaşık 400 saat oynamışlığım var ve grafikler kesinlikle yeterli, kötü diyenler ow grafiklerinede kötü demiş olur. Yılına göre gayet hoş deyim yerindeyse eğlenceli grafiklere sahip tıpki oynanışı gibi. Oyunu oynanmaz diyenler mağazadan f2p oyunlar sekmesinden görüp bu ne biçim grafik diyip indirmeden eleştirenlerdir.
Dediğin de doğru fakat ben beceriksizim oynayamıyorum :)

3 yıllık konuyu hortlatmış olucam ancak eleştiriler ve konu nedeniyle biri TF2 sever olarak kendimi tutamıyorum, özür dilerim.

Team Fortress 2 güncellik açısından biraz sorunlu olabilir ancak bu oyunu sevmenizi sağlayan olay "Hit-or-Miss" Türkçesi ile isabet ettir ya da ıskala olayıdır.

Durum şu, Team Fortress 2'de birçok oyunun aksine çoğu silah tek atışlı silahtır, yani otomatik silahların verdiği cıvık his bu oyunda nerdeyse yoktur. Peki tek atışlı silah nedir?

Pompalı tüfek buna en iyi örnektir, çoğu silah pompalı tüfek gibidir. Ateş edersin, yarım saniyelik bir durmadan sonra tekrar ateş edersin ancak hangi silahı kullandığına göre hasar verir, bu hasar o kadar tatmin edicidir ki oyundaki mesele "isabetli ateş ettir" olayıdır.

Mesela Demoman'siniz ve elinizdeki bomba atar ile bir Scout'a bir isabetli atış yaparsınız ve Scout'un yarıdan fazla canı gider.

Ölseniz bile oyun size "Bir dahasına iki defa vurucam ve onu öldürücem" gazı verir.

9 sınıf karakter var ancak ben en çok Engineer oynamaktayım, ismimden belli zaten. Bu durum eleştirilmiş gördüğüm kadarıyla. Oyunda 9 karakterden istediğine ısınırsın ve seçersin, istediğin kadarda oynarsın. Bu kötü değil. Hangisini daha iyi oynuyorsan onu seçmek en iyisi.

Bide Push-to-Talk eleştirilmiş, yahu CS:GO mu oynuyorsun? TF2 bir takım oyunu ancak öyle bir konuşmalı takım oyunu "gerekli" olması için tüm takımın tanıdıklarınızdan olması gerekir bence. Bunun dışında takım arkadaşının arkasında SPY olduğunu belirtmek için 1000$ lık mikrafon gerekmez dimi?

Hile meselesine gelince, bu konunun 2017 yılında açıldığını düşünürsek hile durumu kötüye gitti ancak kaliteli gruplara ait Topluluk sunucuları hala taze.

Grafiklere kötü denmiş, ancak aldırış etme. 2007'de çıktığını unutuyorlar sanırım. Grafikler Source motorunun gücü ile hala güzel. :)

Ben genellikle Nec.Gaming'in Sexton Hale modunu oynarım. Orda illaki bir Admin veya VIP vardır. Diğer kaliteli sunucularında böyle olduğunu sanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı