Team Fortress 2 oynanmalı mı?

Ücretsiz olması sebebiyle Team Fortress 2 ilgimi çekti. Oyunda hile çok var mı? Rahatsız eder mi?
Ayrıca oynanış videolarından gördüğüm kadarıyla biraz karışık geldi. Öğrenmesi fazla zaman alır mı? 2019'da oynanır mı? Tavsiye eder misiniz?

Eğer güzelse başlangıçta ne yapmam gerektiğini anlatırsanız sevinirim.
@StronkComrade

Oyunu öğrenmek çok zaman almaz. Oyunda hile ile karşılaşmak nadirdir, zaten bir hileci varsa oylamayla attırılır. Ben tavsiye ediyorum.

Aşırı eğlenceli oyun yahu. Eskiden bir süreliğine oynamıştım ve engineer favorim olmuştu. Hayat standartlarınızı bilmiyorum ama oyun güzel olduğundan bu yazımı her ne kadar konu 2019 olsa da paylaşmak istedim :D

Oyunun normal görünüşünden sıkılırsanız bu modları deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buda İntro modu:

İntro modunu kullanmıştım ancak diğerlerini denemedim. Topluluk sunucularında drop yediğim için deneme fırsatım olmadı.
-
Yani topluluk sunucularında FPS'im zaten düşük olduğu için yüklememeyi tercih ettim.

Son düzenleme:
Size öyle geliyor olabilir ama topluluk sunucuları gayet güzel Team Fortress 2'nin. Benim ortalama 300 saat oynayış saatim var (2 Steam hesabımı kaybettim o yüzden 184 olarak gözüküyor). Üstelik hileci ile karşılaşma ihtimalide düşük çünkü oyunun kitlesi zaten hileye ihtiyaç duymayanlardan oluşuyor.

Benim bilgisayarımda bir sorun var o yüzden ses kasamam ses kasmaya gerek var mı oyunda?

Benim bilgisayarımda bir sorun var o yüzden ses kasamam ses kasmaya gerek var mı oyunda?
Spy sınıfı görünmezlikten çıkınca bir elektrik sesine benzer bir ses geliyor. Fakat eğer ses kasmaktan kastınız ufak adım sesleri ise CS:GO kadar önemli değil. Hatta çoğu kişi dikkat etmiyordur bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı