Team Fortress 2 Premium paket nasıl alınır?

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Premium pakete nasıl sahip olabilirim?

Oyuna girdiğimde rekabetçi oynamak için benden para istiyorlardı biraz araştırma yaptığımda Premium almamıza gerek yokmuş Valve paket aldığımızda Premium paketimiz oluyormuş zaten ama oyuna girdiğimde Premium paketimin olmadığını fark ettim. Premium pakete ayrıca para vermek istemiyorum nasıl sahip olabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içinde yazı yazmak, sesli sohbet için hesabın Premium olması gerekiyor bunu da oyun içi mağazadan herhangi bir şey satın alarak yapabilirsin. Ama hatırladığım kadarıyla dereceli girmek için bilet gibi bir şey gerekiyordu oda 40 TL falandı sanırım.(yanlış biliyor olabilirim.)

Oyun içinde yazı yazmak, sesli sohbet için hesabın Premium olması gerekiyor bunu da oyun içi mağazadan herhangi bir şey satın alarak yapabilirsin. Ama hatırladığım kadarıyla dereceli girmek için bilet gibi bir şey gerekiyordu oda 40 TL falandı sanırım.(yanlış biliyor olabilirim.)

Fiyatı 69 TL bence biraz pahalı. Oyun içi kasarak alabilir miyim diye düşünmüştüm ama sadece basit eğlence oynasam bile yeterli benim için. Bilgi için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı