Team Fortress 2'de eşya takas edilmiyor

atitalha

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bende bir eşya var fakat bu takaslanmıyor ve pazarlanmıyor. Bunun nedeni ne olabilir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki kasa açarak herhangi bir şey elde edebilir miyim? Başka bir yerde görmüştüm adamlar metal dönüştürerek hat elde ediyordu sanırsam o olay tam olarak nasıl oluyor.

Takas yapmak için Premium hesap lazım. Eğer bir eşyanın açıklamasında "Takas edilemez" veya "Pazarlanamaz (Steam market için)" yazıyorsa takas edemez veya satamazsınız.

Peki kasa açarak herhangi bir şey elde edebilir miyim? Başka bir yerde görmüştüm adamlar metal dönüştürerek hat elde ediyordu sanırsam o olay tam olarak nasıl oluyor.

Kasa açarak sadece unusual çıkardığınızda kar edersiniz ki bu oran çok düşük. Metal ile craft yapmak ise eskiden güzeldi şimdi ise bir işe yaramıyor.

3 Adet Refined Metal birleştirmeniz gerekiyor fakat hat vb. çıkarmanız çok zor. Eskiden daha mantıklı olurdu kasa açmanız vb. Şu an yapabileceğiniz tek şey parayla veya takasla belli itemleri alıp onların üzerine koymak olur ama TF2 ekonomisi çok arttı maalesef eskiden bir sürü unusual, Australium'um varken şu an birkaç tane bile alamam. Kısacası trade yollarına açılın bir şekilde.

Geri
Yukarı