Team MP33 512 GB SSD için yükte 65 derece normal mi?

Arkadaşlar yaklaşık 4 ay sonra tekrardan merhaba :D, aparatı ana kart kutusunun içinde buldum, geçen baktığımda gözümden kaçmış, taktım gayet iyi oturdu fakat ısı sorunu hala devam ediyor 65 dereceye kadar görüyor. Ben ekran kartının altında olmasından diye düşünüyorum çünkü ekran kartı yükün altına girince stress testi yaptığım zaman bu ısıya ulaşıyor. Bu ürünü almayı düşünüyordum ama ana karta sığar mı tam emin değilim. Bilgisi olan varsa, yazarsa sevinirim.

@chalr
Boşta mı 65 derece? Boşta ise sıkıntı var. Yükte 70 üstüne çıkmaz ise sıkıntı yok.

Attığınız soğutucu anakart ile uyumlu. Sıcaklığı hangi uygulamayla ölçüyorsunuz bu arada?

@chalr
Boşta mı 65 derece? Boşta ise sıkıntı var. Yükte 70 üstüne çıkmaz ise sıkıntı yok.

Attığınız soğutucu anakart ile uyumlu. Sıcaklığı hangi uygulamayla ölçüyorsunuz bu arada?
Şimdi şu şekilde, oyun oynamazken yük altında, dosya kopyalarken, stress test yaparken max 56 falan oluyor, boştayken 40-43 arası, yalnız oyun oynarken 55 falan oluyor, hem oyun oynayıp hem dosya falan kopyalarsam 65i görüyor.

Geri
Yukarı