Team T-Force boşta %100 çalışıyor

Ya ben BIOS'a girip ayar değiştirince bilgisayar bozuluyor çok garip bir şey bilginiz varsa çok güzel olur. Bilgisayarcı yaptı BIOS güncelledim PC BIOS'ta açılıyor ve çık deyince ekran vermiyor kapanınp açılınca yine BIOS'ta açılıyordu yine götürdüm sonra 2x8 benim 1'i gözükmüyordu baktım Game Boost açık dedim bu adam ne yapmış çünkü stock vardı o zaman. Ayarları sıfırladım ve aynı sorun yine oldu bayağı denedim eski BIOS'u yükledim, legit mi ne BIOS değiştirdim bayağı şey yaptım. Ama nafile. Şu an girmeye korkuyorum açıkçası o yüzden. Game Boost olamsa ısınmayacağını biliyorum ama sırf o yüzden osğutucu satın aldım yani şu an OC lu bir işlemcim var glb :)
Boot ayarlarıyla oynama. Muhtemelen Legacy ve UEFI arasında geçiş yapıyorsun ondan PC açılmıyor ve BIOS'a atıyor.

Boot ayarlarıyla oynama. Muhtemelen legacy ve UEFI arasında geçiş yapıyorsun ondan PC açılmıyor ve BIOS'a atıyor.

Yani ikisinden beriydi araştırdım ve ondan olabilir dediler ve bende diyerine geçtim ama şu an PC çalışıyor ondan değilmiş. Ne yaptıkalrını sorduğumda ise güncelleme demişlerdi.

Geri
Yukarı