Teamredminer hatası

Fahri001

Zeptopat
Daha fazla  
Team Red miner version 0.8.4
[2021-08-02 16:09:57] Note: Failed to enable terminal color Support, colors will.
Be disabled.
[2021-08-02 16:09:57] Auto-detected AMD OpenCL platform 0
[2021-08-02 16:09:57] failed to list OpenCL devices for platform 0.
[2021-08-02 16:09:57] successful clean shutdown.
Press any key to continue.

Böyle bir hata alıyorum çözümü nedir? Bir türlü ulaşamadım.

sapphire hd6670 gddr3 2gb 128bit amd radeon dx11 ekran kartı bu model
up

Son düzenleme:
O ekran kartı ile ne kazmaya çalıştınız tam anlayamadım. Her ekran kartı ile kazım yapılamıyor.

Ekran kartınızın vrami 2GB olduğu için kazabileceğiniz tek kripto para vertcoin, o da zaten TeamRedMiner programı üzerinden kazılmıyor.
Siz sanırım bu kartla eth, etc, rvn gibi kripto paralar denemiş olmalısınız. Maalesef bu ekran kartı ile bunları kazamazsınız hata vermesi normal.

verticoinide denedım onda acılıp kapanıyor cmd.exe
Turtlecoını denıyorum youtube ızledıgım kadarı ıle boş kalmasın sonucta yatırım diye ama lanet olası ekran kartı müsade etmedı denemedıgım bısey kalmadı evet cop ekrantı dıye bılırsınız suan ekran kartları cep yakıyor alev alıyor bunu kazdırmak ıcın başka yolu yok sanırım.
UP

Son düzenleme:
Evdeki eski bilgisayarımda bulunan HD7950 ile denedim Vertcoin kazılabiliyor.
CMD açılıp kapanıyorsa bir şeyde hata yapmış olabilirsiniz, gerçi kartınız benden de eski belkide desteklemiyordur dicem ama bu düşük ihtimal.

Ben şahsen 7950 ile kazım yapmadım. Kazancı yok. O ekran kartı ile hiç olacağını düşünmüyorum.

videolara göre ilerleyip yapıyorum ama değişen bişey yok kapanıp acılmalar devam edıyor dedıgınız gıbı bu ekran kartı kazımı desteklemıyormu anlamadım ama hiveos da flaşa sistemi kurup vert coini ayarladıgımda 5100 kh/s ile kazım yaptıgını gösterıyor cmd ile kazım yaptıramıyorum
Evdeki eski bilgisayarımda bulunan HD7950 ile denedim Vertcoin kazılabiliyor.
CMD açılıp kapanıyorsa bir şeyde hata yapmış olabilirsiniz, gerçi kartınız benden de eski belkide desteklemiyordur dicem ama bu düşük ihtimal.

Ben şahsen 7950 ile kazım yapmadım. Kazancı yok. O ekran kartı ile hiç olacağını düşünmüyorum.
+++

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı