TeamSpeak tehlikeli mi?

Peki internet dünyası nasıl bu kadar korumasız olabiliyor yani birinin ipsini bilip interneti kesmek bu kadar kolay mı? Tüm siteler ip adreslerimizi topluyorlar. Neden buna bir güvenlik geliştirmiyorlar. Parayla o kadar antivirüs aldım. Nasıl yapıyorlar peki bunu anlatsanıza biraz videodaki tarz bir şey mi? Yani adam IP numaranı alıyor bir siteye giriyor sanırım.. Program falan kullanıyorlar mıdır? Öyle programlar da hep virüs dolu olur zaten..

Peki internet dünyası nasıl bu kadar korumasız olabiliyor yani birinin ipsini bilip interneti kesmek bu kadar kolay mı? Tüm siteler ip adreslerimizi topluyorlar. Neden buna bir güvenlik geliştirmiyorlar. Parayla o kadar antivirüs aldım. Nasıl yapıyorlar peki bunu anlatsanıza biraz videodaki tarz bir şey mi? Yani adam IP numaranı alıyor bir siteye giriyor sanırım.. Program falan kullanıyorlar mıdır? Öyle programlar da hep virüs dolu olur zaten..
Ben ddos korumasının Türkcell Süperonline'da olduğunu biliyorum. Çünkü ona sahip kişiler kolay kolay düşmüyorlardı. Onun dışında dikkatli olacağız işte.

Bu işlerin şakası olmadığını cezasının çok ağır olduğunu ve arkadaşın bir gün sağlam bir kayaya çarpacağını söyleyin. Bizim mahkemeye çıkan dolu eleman vardı.
Ben nasıl bulacağım ki onu teamspeakdan yetkisi olanlar ipyi hemen bulur da ben o programı da açıkçası söyleyeyim çok bilmiyorum. Oyun için sohbet için giriyorum işte..

Böyle üye grupları falan var.. Valla çekincem şey değil, oyunmuş falan çok umursamam da zarar verecek birisi değil iyi bir abi de.. Özel bir bilgim kimsenin eline geçmesin önemli olan o.. Yoksa altı üstü bir oyun nihayetinde..
Ben ddos korumasının Türkcell Süperonline'da olduğunu biliyorum. Çünkü ona sahip kişiler kolay kolay düşmüyorlardı. Onun dışında dikkatli olacağız işte.
Port olmadığı için normal internet değil ama super box var ya ondan bağlattırmıştık.. Ne derece güvenli bilmiyorum. Hızı gayet iyi de..
Şöyle oluyor arkadaşımızın elinde büyük ihtimal Dos saldırısı yapabileceği bir makine+ Ts3 de IP görüntüleyecek bir yetkisi yada yetkili arkadaşı var sizin IP adresinizi alıp saldırı yapıyor. O sebepten ts3'den uzak durmalısınız. Çok fazla DOS saldırısı yediğim için modemim çok zayıflamıştı. değiştirmek zorunda kalmıştım.
Aynen yetkili böyle saçma bir oyun da işte çocukluk oyunum diye oynuyorum :D
Öncelikle TS 3 güvenilir bir programdır. Hala CS:GO'da face it oynayan e sporcular kullanırlar. Bağlandığınız serverlara dikkat edin sadece. Bazı serverlara gittiğinizde İP'nizi alıp DDoS atabilir ama tamamen boş bir olay modeminizi resetlemeniz ve o Server'a bir daha bağlanmamanız gerekir. Yoksa İP'nizi alır tekrardan. Önerim Discord kullanmanızdır.
Olay bu yani ip numarasını alıyorsun. Dos saldırısı ee bir şey değil o zaman.. Ama böyle yaparak bilmeyen birine kendini polis falan süsü verip bir şeylerde yaparlar yani.. Önemsiz bir şeyse sorun yok.. :)

Sen bir siteye vb girdiğin zaman sana geri cevap gelmesi için adeta bir kullanıcı adı gibi ıp adresi var ve sen internetle nereye bağlanırsan bağlan ıp adresin gözükür.

Geri
Yukarı