TeamViewer benzeri program tavsiyesi

Jhoull

Centipat
Daha fazla  
Uzun süreliğine aile evimden ayrılacağım fakat bilgisayarım evde kalacak. Bilgisayarımda bir programı arada kontrol etmem gerekiyor. Bu yüzden bir uzaktan erişim programına ihtiyacım var fakat bilgisayarı kapatacağım için biraz değişik bir program arıyorum. İşim çıktığı anda maksimum yapabileceğim şey annemi arayıp kasanın Power tuşundan bilgisayarı açmasını istemek olacak. Mesela Team Viewer kapanıp açılan oturumda şifre değişiyor. Kısacası telefon uygulamasından sürekli aynı şifreyi kullanabilerek bağlanabilmeyi ve PC'yi kapattıktan sonra tekrar açınca başlangıçta otomatik açılıp bağlantıya hazır olan program arıyorum.

Pc uzaktan açılması için ağ kartından uyandırma ayarı deneyin hocam. Program olarak Chrome uzaktan masaüstü programı deneyin.

Uzun süreliğine aile evimden ayrılacağım fakat bilgisayarım evde kalacak. Bilgisayarımda bir programı arada kontrol etmem gerekiyor. Bu yüzden bir uzaktan erişim programına ihtiyacım var fakat bilgisayarı kapatacağım için biraz değişik bir program arıyorum. İşim çıktığı anda maksimum yapabileceğim şey annemi arayıp kasanın Power tuşundan bilgisayarı açmasını istemek olacak. Mesela Team Viewer kapanıp açılan oturumda şifre değişiyor. Kısacası telefon uygulamasından sürekli aynı şifreyi kullanabilerek bağlanabilmeyi ve PC'yi kapattıktan sonra tekrar açınca başlangıçta otomatik açılıp bağlantıya hazır olan program arıyorum.

Parsec kullanıyorum bu iş için işinizi göreceğini düşünüyorum.
Parsec i denedim tam istediğim program fakat 1 ay gibi bir süre evde olamayacağım. 2-3 günde bir bilgisayarı açtıracağım parsecteki oturum kapanmaz değil mi? teşekkürler

Pc uzaktan açılması için ağ kartından uyandırma ayarı deneyin hocam. Program olarak Chrome uzaktan masaüstü programı deneyin.

bilgi için teşekkürler ama bu beni biraz aşar ben evi arayıp bilgisayarı açtırsam daha iyi. tekrardan teşekkürler

Parsec i denedim tam istediğim program fakat 1 ay gibi bir süre evde olamayacağım. 2-3 günde bir bilgisayarı açtıracağım parsecteki oturum kapanmaz değil mi? Teşekkürler.

Ben uzun bir zamandır kullanıyorum oturumun kapanması gibi bir durumla karşılaşmadım.

Ben uzun bir zamandır kullanıyorum oturumun kapanması gibi bir durumla karşılaşmadım.
Teşekkurler

Şu anda evden çıktım ve bunun için geri dönemem monitörü kapatıp fişten çekmiştim. Telefondan uygulamaya girdiğimde ekran siyah gözüküyor her hangi bir şey görünmüyor :D alakası var mı bilmiyorum ama muhtemelen bu yüzden. Eve monitörü açmasını söyleyebilirim ama küçük kardeşinden dolayı monitöre gelecek zararın riskine giremiyorum. Sağlık olsun

Son düzenleme:
Şu anda evden çıktım ve bunun için geri dönemem monitörü kapatıp fişten çekmiştim. Telefondan uygulamaya girdiğimde ekran siyah gözüküyor herhangi bir şey görünmüyor :D alakası var mı bilmiyorum ama muhtemelen bu yüzden. Eve monitörü açmasını söyleyebilirim ama küçük kardeşinden dolayı monitöre gelecek zararın riskine giremiyorum. Sağlık olsun.

Ben de monitörü kapalı kullanıyorum büyük ihtimalle başka bir sorun vardır ama artık yapacak bir şey yoksa sağlık olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı