TeamViewer güvenli mi?

CS 1.6 da adam TW istedi benden hile var mı bakacakmış. Ben hiç vermedim bilmiyorum. TW ile bilgi, dosya çalabilir mi? Bazı belgelerde T.C. Gibi bilgiler var. Vermek sakıncalı mı TW?

Hocam TW vermeyin kimseye gereksiz işler için veri çalamaz sadece açıp bakabilir dosyalarına. Sonuçta senin masaüstüne erişiyor.

CS 1.6 da adam TW istedi benden hile var mı bakacakmış. Ben hiç vermedim bilmiyorum. TW ile bilgi, dosya çalabilir mi? Bazı belgelerde T.C. gibi bilgiler var. Vermek sakıncalı mı TW?
Kesinlikle tanımadığın kişilere teamviewer baktırma ama Teamviewer çok güvenli bir programdır.

Uygulamada bir sıkıntı yok fakat TeamViewer'i vereceğiniz kişiye bilgisayarınızı vermekle bir farki yoktur istediği dosyayı açar bakar. Yani CS 1.6 da ki adama da bilgisayar verilir mi orası size kalmiş.

CS 1.6 da adam TW istedi benden hile var mı bakacakmış. Ben hiç vermedim bilmiyorum. TW ile bilgi, dosya çalabilir mi? Bazı belgelerde T.C. Gibi bilgiler var. Vermek sakıncalı mı TW?

Güvenmediğin kişilere TeamViewer verme fakat AnyDesk bu işler için daha uygundur dosya izinlerini kapatıp rahat edebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı