TEB müşteri ilişkileri sorunu

game4ı7657

Decapat
Arkadaşlar CepteTEB gerçekten çok iyi banka. İnsanların sinirlerini altüst eden bir banka. Gerçekten anlamıyorum %18.5'dan, %19'dan faiz veriyor. İnanıyor musunuz arkadaşlar? %14 veriyor sizi kandırıyor CepteTEB. Lanet olsun 10 saattir işlemi yapamadı. Şunu söylüyorum asla ama asla yıllardır biriktirmiş olduğunuz parayı buraya yatırmayın, bakın asla.Neden mi? Bu firma batar arkadaşlar çünkü güven yok. Güvenin olmadığı yerde de hayat yok. İflas edecekler hem de çok geç kalmadan. Facebook'tan konuşuyorum hiç cevap vermiyorlar.

Anlayın insan yerine koymuyorlar arkadaşlar. Kimse öyle %18-%19 faiz vermez. Anlayın bunu. Bunu şimdiden yazıyorum neden ben bu bankadayım. Bütün konuşmaları atarım. En kötü ülkeler Türkiye'de banka açmış. Ama insanlara değer veriyorlar bir dediğini ikiletmiyorlar.

Umarım CepteTEB yetkilileri bir gün benim gibi olursunuz da anlarsınız beni. Yazıklar olsun. Şunu da söylemek istiyorum. Saat 8'den beridir dilekçe attım bilgi göndermesi için. 1 gün boyunca bir genç olarak zamanımı çaldılar. Umarım benim olurlar da anlarlar beni.
Herkes CepteTEB iyi der, kampanyası çok iyi zaten. Sakın ola sakın, TEB'de bir şeyler yaparken ŞikayetVar'a bakın. Her şeyi iyi olsun, zaman en kıymetli hazinedir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı