Banka/Kart TEB’de Kartı Açık Tutma Sözüne 400 TL Bonus ve 200 TL İndirim

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Merhaba,

TEB kredi kartlarınızı CEPTETEB uygulamasından iptal ederken “Bankanızla çalışmak istemiyor” veya “Limit yetersizliği” seçeneğini seçerseniz kartınızı 6 ay açık tutma sözüne 400 TL bonus veya 200 TL indirim teklifi sunuluyor. Kartınız aidatlıysa bonus, aidatsızsa indirim alabilirsiniz. Birden fazla kartınız varsa hepsi için bir teklif kabul etmeniz mümkün.

Menüye kart ayarlarına giderek sağ üstteki buton ile erişebilirsiniz. Kullanmadığınız bir kart varsa veya kartınızı iptal etmeyi düşünüyorsanız iyi bir teklif. Kartınızı aktif olarak kullanıyorsanız da yine ödül kazanabilirsiniz.

Not: İptal nedenini seçerken bir teklif sunulmazsa diğer seçenekleri deneyebilirsiniz. Hiçbir teklif sunulmadıysa ve sonraki ekranda kart iptalini onaylarsanız kartınız iptal 7 gün içinde iptal edilir.

Son düzenleme:
İptal yerini bulamadım ben mi göremiyorum anlamadım :) Nerede tam olarak acaba @Tim

Edit: Sonunda buldum çok iyi gizlemişler en üstteki noktaya tıklayınca geldi seçenekler.

Son düzenleme:
Teşekkürler bonusu aldım.

Nasıl alacaklar için açıklıyayım:
Ayarlar>kart ayarları>sağ üstte i basıp kart iptal> nedeni: Limit yetersizliği seçiyoruz.

Geri
Yukarı