Tebilon AMD 5600-XFX 6700 sistem alınır mı?

Hocam iptal ettim siparişi kendimi zora sokarak alıyordum. Komple koltuk masa monitör alacağım için çok masrafım var sadece 15k kasaya vermek içimi huzursuz etti. Zaten PUBG Mobile CS:GO Valorant oynayacagim sistem olsa yeter i3 RX6600'lü güzel fiyata denk gelirse değerlendireceğim şu an vatandan parayı iade bekliyorum.
Sizi gayet iyi anlıyorum hocam. Ben de geçen ay kendimi zorlayıp bir sistem almıştım ardindan aynı düşünce ile iptal ettim. Ama dolar kurunun uzun suredir baskilandigini ve seçimin ardindan yükseliş yaşayacağını tahmin ettigim icin cikabildigim max limite cikip hafta sonu tekrar siparis ettim. Siz de daha uygun fiyatli bir sistem düşünüyorsanız elinizi çabuk tutun derim.

Sizi gayet iyi anlıyorum hocam. Ben de geçen ay kendimi zorlayıp bir sistem almıştım ardindan aynı düşünce ile iptal ettim. Ama dolar kurunun uzun suredir baskilandigini ve seçimin ardindan yükseliş yaşayacağını tahmin ettigim icin cikabildigim Max limite cikip hafta sonu tekrar sipariş ettim. Siz de daha uygun fiyatli bir sistem düşünüyorsanız elinizi çabuk tutun derim.

Çok kararsız kaldım iptal ettim.Şimdi gidip 12K verip parça kalitesi kötü bir sistemi almak var ya da 16k verip parça kalitesi PSU'ya kadar kaliteli ve FPS farkı 2 kat verebilen bir sistem olcak,tekrardan aynı sistemi alacağım paramın yatmasını bekliyorum.Bende fiyatlar düşer diye umut ettimde hiç belli olmuyor bir ay içinde herşey 2k fiyat arttı.Alıp keyfime bakcam satarken daha rahat ederim vatandan OEM 5600 rx6700xtyi alıcam teşekkür ederim tavsiyen için.

Geri
Yukarı