Tebilon AMD R5 5600 sistem alınır mı?

Bütçe
14.800 tl
Kusura bakma yeni gördüm sistem efsane güzel di ama bana PSU su bozuk olanı denk geldi galiba onu da hallettik
Tebilon yetkilileri sayın Ersin ve Ogün isim li beyler ile güvenilir sitedir kendileri

Dost aldım ama güç kaynağından ve ekran kartı dan sesler geliyordu geri gönderdim

Aldığında damperli camindaki jelatin duruyormuydu
Ekran kartını değiştiler mi sizde? Ona göre ben de göndereceğim. Coil whine var biraz.

Teşekkür ederim. Benim de moralim bozuldu, çok daha iyi sistemler çıkmış 15k civarına.
Paylasiyim istersen birtane sana

Bunu almayı dusunursen

Bunu almayı dusunursen
Birde bu var

Hocam ben iade etmedim, kullanıyorum ama artık ekmek alırken bile kazıklandığımı hissediyorum. 1050 ekran kartlı ve 8GB ramli laptoptan geçtiğim için çok memnunum bu sistemden ama ekran kartı driverı gerçekten sorunlu.
Bir şey danisacagim paylaş Tigim sistemleri den 3060 olanı ni alsammı acaba 6700xt de olsa diriver sıkıntıya hani

Bir şey danisacagim paylaş Tigim sistemleri den 3060 olanı ni alsammı acaba 6700xt de olsa diriver sıkıntıya hani
Geçen hafta incehesap.com da tuf kasa+psu+3060 lı sistem 15.5k ya satılıyordu. Hala duruyosa ona da bakabilirsiniz. Ben şahsen şu an pc alacak olsam kesinlikle 3060 lı bi sistem alırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
xoAEsR9_AE ben böyle saçma bir sorunu uzun süre yaşadım.

Hocam valla çok kritik durum😀 Bir tarafta 5500 diğerinde 5600 var ama tahminimce Asus' un rx6700 xt kartı sapphire den çok daha kalitelidir. O yüzden 6700 xt olan sisteme daha yakınım ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı