Çözüldü Tebilon güvenli midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ForoX

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus dual rtx 3070/i5 12400f/Asus Tuf gaming z790 plus wifi d4/xpg gammix d30 2x8 16 gb 3200mhz cl16 ram/Asus tuf gt301/adata legend 710 1tb/asus tuf gaming 850g 80+ gold psu
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, yeni bir soruyla sizlerleyim. Evet deme durumunuzda tahmini 1 saat gibi bir sürede almayı düşünüyorum. Çok araştırdım çok kıyasladım çok sordum ve kesinleştirdim. Evet derseniz Tebilon'dan alacağım. Hayır derseniz Gaming gen TR'den alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilirdir. 1 hafta önce Corsair 4000D Airflow iCUE RGB (3xAF120) kasa aldım. Koli hazırlanışı, içindeki köpükleri, vidalar ve kitapçık düzgün yerleştirilmişti. Tavsiye ederim.

Alırken güvenilir lakin iş satış sonrası desteğe geldin mi şöyle hafif bir incelemeyle sıkıntı çekenlerin olduğunu gördüm. Bence hemen almayın bu konuyu 1 gün öne çıkarın biraz millet görsün, mesaj gelsin. Bildiğim kadarıyla kendi sitelerinde kargo takibi de yok.

Alırken güvenilir lakin iş satış sonrası desteğe geldin mi şöyle hafif bir incelemeyle sıkıntı çekenlerin olduğunu gördüm. Bence hemen almayın bu konuyu 1 gün öne çıkarın biraz millet görsün, mesaj gelsin. Bildiğim kadarıyla kendi sitelerinde kargo takibi de yok.

Hocam zaten çoğu firma öyle Amazon dışında o yönden iyi bir firma bulmak zor.

Geri
Yukarı