Tebilon Tebigame Kampanyası

Makaleler
42

Anladığım kadarıyla açıklayacağım :D
Her oyun için bir ürün belirleniyor, bu ürün normal satışta olan ürünlerden biri. Hatta geçen sefer Athlon 3000G'li sistemi vermişler direkt.

Instagram'da verilen ipuçları ile indirim kodu buluyorsunuz. Bu indirim kodları parçalar halinde olabiliyor, örneğin sistem için 2 parça iken, ekipmanlarda tek parça gibi.
Bu kodları bulduktan sonra birleştirerek ürüne uyguluyorsunuz. Bu şekilde çok uygun fiyatlı şekilde alınabiliyor.

Athlon 3000G sistemi 999TL'ye vermişler geçen hafta. Bayram boyunca her gün bir Tebigame olacakmış.

Şansa mouse'u aldım.
Instagram'a girmiştim hikayeyi gördüm, baktım 4 dakika olmuş direkt açtım bilgisayarı. Hazır sistemlere bastım ilk sayfadaki sistemleri sekme sekme açtım. Sondan başlayayım dedim baktım bir sistemde tecrübe italik yazılmış. Üstelik diğer sistemlerde açıklama yoktu, şüphelendim.
1 stokla sınırlıymış, bir anlamı yok ama kod "tecrübe" idi.

İlk yazdığımda kabul etmedi sonradan etti niyeyse. Yanlış yazdım belki.

IMG_20220501_211133.jpg

Şansa fareyi aldım.
Instagram'a girmiştim hikayeyi gördüm, baktım 4 dakika olmuş direkt açtım bilgisayarı. Hazır sistemlere bastım ilk sayfadaki sistemleri sekme sekme açtım. Sondan başlayayım dedim baktım bir sistemde tecrübe italik yazılmış. Üstelik diğer sistemlerde açıklama yoktu, şüphelendim.

Eki Görüntüle 1375484

Hayırlı olsun. Ben gönderi bildirimlerini açmıştım hikaye atacakları aklıma gelmedi hiç. :)

210 liralık fareyi 11 liraya, 4000 liralık bilgisayarı 999 liraya almışlar uğraşsanız da yapılabilecek bir şeye benzemiyor zaten de hayırlı olsun alan arkadaşlara.

Şansa mouse'u aldım.

Eki Görüntüle 1375484
Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı