Tebilon Tebigame Kampanyası

Ya kampanya haberi veriyoruz. Burada bot yapılır, kolaysa sen yap muhabbeti ediyorsunuz.
Canını sıkmayın, hocam. Forumda severek takip ediyorum sizi. Yaptığınız paylaşımları anlayan bir kitle var.

Ya kampanya haberi veriyoruz. Burada bot yapılır, kolaysa sen yap muhabbeti ediyorsunuz.

Bot ile ilgili tüm mesajlarımı raporlardım, haklısınız konunuzu gereksiz polemik ile kirlettiğim için, yardımcı olmaya çalışmanıza rağmen sizin canınızı saçma sapan sıktığım için özür dilerim. Umarım moderasyon ekibi mesajları bir an önce temizler konu düzelir. Tekrardan sizden ve konunun takipçisi diğer arkadaşlardan özür dilerim. Bu forumda en çok saygı duydugum insanlardan birisiniz ve sizi kırmak gerçekten beni çok üzdü.

@DjKedi estağfurullah. Benim açımdan sıkıntı yok, ama genel olarak bu durumlar benim canımı sıkmaya başladı. Mesela 3050 atıyorsun, hemen zıplıyor 6600 diye. :)

@Uchiha Shisui sağ olasın.

Hocam tekrardan kusura bakmayın, gerçekten forumda sevdiğim kişilerden birisiniz tekrardan kırdıysam üzdüysem affola.

@DjKedi sıkıntı yok, hayır kırılmadım. Ufak bir zerzenişti sadece :D
Bugün HyperX PulseFire Core'u 1 TL'ye vermişler, sanırım zor bir şifre olsa gerek 30dakikada bulunmuş.

Yok ya 30dk da değil daha erken buldum da tükendi hikayesini bayağı geç attılar.

Ekran Resmi 2022-05-02 21.25.28.png

Yeni konular

Geri
Yukarı