Çözüldü Techbench by wzt (v4.1.1) sitesinden indirilen Windows 10 güvenli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Yer
Hp Cenneti
Arkadaşlar; yeni bilgisayar aldım. Fare, harici HDD, Bluetooth kulaklık, Windows kurulum USB'si gibi ekipmanları hazırladım. Sürücüleri indirdim. Gerekli olacağını düşündüğüm programları hazırladım. Şu an ne zaman gelir bilmiyorum. Tek eksiğim kurulum USB'sine UEFI Windows atmak. Şimdi size sormak istiyorum. Bilgisayarımın deposunda olan Microsoft'tan indirdiğim Windows 10'u mu atmalıyım, yoksa Techbench'ten indirdiğimi mi? Techbench'in güvenilirliğinden çok şüpheciyim. Onun için soruyorum.

hdd.PNG

Orijinal olanlar Windows ve Windows(2) olanlar. Windows 2 olan ve Windows olan Microsoft'tan aldıklarım. Bunlar mı yoksa bu mu?

Techbench by wzt.PNG

Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Techbench, Microsoft sunucuları için bir aracı sitedir. Buradan inen ISO'lar Microsoft sunucularından gelir ve orijinaldir. Sadece ISO seçim işini kolaylaştırır.
Konu ile alakası olmayabilir belki ama SS'de ki Windows 8.1 Home Single Language yazanı nereden indirdiyseniz öyle bir sürüm yok sadece Single Language var ;)

Konu ile alakası olmayabilir belki ama SS'de ki Windows 8.1 Home Single Language yazanı nereden indirdiyseniz öyle bir sürüm yok sadece Single Language var ;)

Onları boş ver. Bilgisayarcı bir yakın akrabam var. Ondan almıştım. Zaten boş gereksiz yer kaplıyor. Sileceğim. UEFI Windows 10 hazırladım flasha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı