Windows 10 22H2 ISO, TechBench by WZT'de listelenmeye başladı

• Konuyu başlatan AJFA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 5B

AJFA

Terapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
28
Yer
İzmir, Türkiye
Kullanıcıların en çok sorduğu sorulardan biri Windows 10 22H2 sürümünün ne zaman çıkacağı. Az önce TechBench by WZT adresini ziyaret ettim ve Windows 10 22H2 ISO'sunun listelenmeye başladığını gördüm. Henüz indirilmemekte ancak ISO'nun yakında indirmeye sunulacağını söyleyebiliriz.

1665134404792.png

Son düzenleme:
Kullanıcıların en çok sorduğu sorulardan biri Windows 10 22H2 sürümünün ne zaman çıkacağı. Az önce TechBench by WZT adresini ziyaret ettim ve Windows 10 22H2 ISO'sunun listelenmeye başladığını gördüm. Henüz indirilmemekte ancak ISO'nun yakında indirmeye sunulacağını söyleyebiliriz.

Eki Görüntüle 1537508

Beta sürüm mü? Yoksa herkese açık ISO dosyası mı?

Sürekli kontrol sağlıyorum henüz indirme açılmamış. Açıldığı zaman konusunu oluştururum.

Hocam Windows Insider sürüm onizlemeye katılarak RTM sürümüne ulaşabilirsiniz ISO'ya gerek yok büyük ihtimal Windows 10 22H2 sürümü on izleme kanalındaki sürüm olacak.
Küçük toplu güncelleme şeklinde olacaktır
@AJFA @Leon Dayı

Hocam 22H2 aynı buradaki gibi küçük güncelleme olacak @408157 Hocam öyle gibi gözüküyor değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı