Techburada bozuk ürün yolladı

Arkadaşıma N11 Techburada mağazasından AOC C24G1 sipariş ettik. Kutuyu açtığımızda paketlerin hepsi zaten açılmıştı. Monitörü taktığımızda ise ekranda kocaman bir çizgi vardı. Ürünü iade ederken bir sorun çıkarırlar mı?
Biz yapmadık ama satıcı monitörü biz bozmuşuz gibi yapabilir mi? Böyle bir şey olursa ne yapmak gerekiyor?

Arkadaşıma N11 techburada mağazasından AOC C24G1 sipariş ettik. Kutuyu açtığımızda paketlerin hepsi zaten açılmıştı. Monitörü taktığımızda ise ekranda kocaman bir çizgi vardı. Ürünü iade ederken bir sorun çıkarırlar mı?
Biz yapmadık ama satıcı monitörü biz bozmuşuz gibi yapabilir mi? Böyle bir şey olursa ne yapmak gerekiyor?

Kargo şirketinin problemi gibi duruyor önce kargo şirketiyle konuşun.

Son düzenleme:
İşte böyle durumlara sinir oluyorum. Karşıdakini "mal" yerine koyuyorlar ya, onlar akıllı biz enayiyiz sanki.

Arkadaşıma N11 Techburada mağazasından AOC C24G1 sipariş ettik. Kutuyu açtığımızda paketlerin hepsi zaten açılmıştı. Monitörü taktığımızda ise ekranda kocaman bir çizgi vardı. Ürünü iade ederken bir sorun çıkarırlar mı?

Ürünü kutusunu gore gore teslim aldıysanız sizin sucunuz tutanak tuturulup iade talebi oluşturulup belgeleri aldığınız firimaya atıp onay isteyip değişim veya para iadesi yapacaksınız fakat iş işten geçmiş kargocunun insaflığına kalmış bir durum.

Aynı ürünü, aynı mağazadan almıştım ve bir sorun yaşamamıştım. Kargocuya tutanak tuttursanız daha iyi olurdu. Satıcıyla iletişime geçebilirsiniz, ilgili bir satıcıydı diye hatırlıyorum. Bu arada konu 8 aylıkmış, sonuç alabildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı