Techmind bilişimden laptop alınır mı?

mrOzka

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, techmind bilişimden laptop almak istiyorum ancak internette de araştırdım pek bir yorum bulamadım onlarla ilgili. Cihazı ithalatçı garantili satıyorlar, kendi sitelerinde 35 bin iken Hepsiburada'da 37, herhalde Hepsiburada kesiyor aradaki farkı diye düşündüm. Kendi sitelerinden alsam bir sıkıntı yaşar mıyım diye tereddüt ediyorum, göndermeme bozuk ürün vs. deneyimi olan birisi varsa aydınlatabilirse çok güzel olur.
İyi sosyaller.

Hepsiburada da satıcı kim ? Eğer techmind ise kendi sitesinden de alım yapabilirsin. Ama techmind değilse bilmiyorum.

Yurt dışı Garanti yazmışlar hocam zaten. Sanırsam sadece tamir yapıyorlar garantisini kendileri veriyorlardır bu kadar paranız varken Monster tercih etmenizi önerebilirim.

İyi soba önermişsiniz.

Hepsiburada'da satıcı kim? Eğer techmind ise kendi sitesinden de alım yapabilirsin. Ama techmind değilse bilmiyorum.

Evet güvenilir fakat TR garanti vermiyorlar diye biliyorum. Alternatiflere bakabilirsiniz fakat Monster almayın.

İyi soba önermişsiniz.

Evet güvenilir fakat TR garanti vermiyorlar diye biliyorum. Alternatiflere bakabilirsiniz fakat Monster almayın.

Hocam bu fiyata (35k~ ) 3070'li Lenovo Legion 7 satıyorlar, AMD 5800H işlemcili. Alternatif olarak Omen, Excalibur vs. markalar olduğu için en mantıklı seçeneğin Lenovo olduğunu düşünüyorum halen. Yarın da siparişi geçeceğim inşallah.

@mrOzka hocam ben de bu bütçelerde laptop almayı düşünüyorum da
Lenovoyu techmind dan mı aldınız?
Bir sorun yaşadınız mı?
Lenovodan memnun musunuz?Yanıtlayabilirseniz çok mutlu olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı