Çözüldü Technic Launcher Avengers mod paketi bir noktada kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arsalanxrd

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci Intel(R) Celeron(R) J4125 CPU @ 2.00GHz 2.00 GHz
Takılı RAM 8,00 GB
KUU Tech SDD 256GB
Meslek
Öğrenci
Technic Launcher'da Avengers mod paketiyle girdim ev yaptım 2 katlı decocraft modundan mobilya ekledim fakat oyuna tekrar girdiğimde eve girdiğim an oyun hata vermeden kapanıyor.
Mod listesi;

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    42,3 KB · Görüntüleme: 24
Çözüm
S
Direkt dosya halinde veya kopyalayıp, "kod" ile göndermeniz daha iyi olacak.

Decocraft'ı kaldırmadan olmuyor mu? Onsuz oyun ruhsuz oluyor.

Denemeden, bilemeyiz. Belki ondan dolayı çökmüyor. Yeni dünya ile oyununa devam etmeyi dene. Tekrar yaşanırsa modları kaldırman gerekecek.
.minecraft klasörünün içinde "logs" dosyası oluyor onun içerisinden de "latest" adında metin belgesi olması lazım. Belki sebebini oradan öğrenebiliriz.

Decocraft, sıkıntılı çalışan bir mod. Birden fazla mod yüklü olduğu için çökmesi normal diye düşünüyorum. Decocraft modunu kaldırarak dene ama bu sefer evinin içindeki koyduğun eşyalar yerine görünmez blok oluşabilir.

.minecraft klasörünün içinde "logs" dosyası oluyor onun içerisinden de "latest" adında metin belgesi olması lazım. Belki sebebini oradan öğrenebiliriz.

Decocraft, sıkıntılı çalışan bir mod. Birden fazla mod yüklü olduğu için çökmesi normal diye düşünüyorum. Decocraft modunu kaldırarak dene ama bu sefer evinin içindeki koyduğun eşyalar yerine görünmez blok oluşabilir.
decocraftı kaldırmadan olmuyormu onsuz oyun ruhsuz oluyor
1649368666740.png

Geri
Yukarı