Çözüldü Technic Launcher mod paketi yapmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hissediyorum, onlar geliyor.
Is This a Pigeon 19032021223618.jpg
Ekran görüntüsüdeki siteye giriş yaparak gösterilen menüden mod paketi oluştur seçeneğine tıklayabilirsin. Gerisi gelir muhtemelen.
Screenshot_20210319-223906_YouTube.jpg

Gelmezse:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Is This a Pigeon 19032021223618.jpg
Ekran görüntüsüdeki siteye giriş yaparak gösterilen menüden mod paketi oluştur seçeneğine tıklayabilirsin. Gerisi gelir muhtemelen.
Screenshot_20210319-223906_YouTube.jpg

Gelmezse:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Ne alaka.
Eki Görüntüle 930868
Gelmezse:

Pardon sondaki videolar gözükmüyordu.

Son düzenleme:
Ne alaka.

Pardon sondaki videolar gözükmüyordu.

Gözükmez. Sonradan ekledim çünkü. Ne alaka kısmını açıklayayım. Bizim moderatörlerimiz gördükleri herhangi bir Minecraft Launcher içeren konuya (Premium istese bile) korsan damgası vurmaya çok yatkınlar. Bu yüzden. İyi akşamlar 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı